Ideid terviseprogrammide jaoks tööl

Iluprogrammid muutuvad üha populaarsemaks töökohal, kuna tööandjad mõistavad otsest seost tervislike töötajate ja ettevõtte üldise õnne vahel. Terved ja õnnelikud töötajad toovad kaasa tootlikkuse suurenemise, haiguspuhkuse vähendamise, tervishoiukulude vähenemise ja suurema talendi säilitamise. Kuigi töötajate terviseprogrammide korraldamine nõuab aega ja raha, on see investeering väärt.

Toitumis- ja terviseprogrammid pakuvad teile võimalust oma töötajate valikutega tegeleda. Üks viis, kuidas seda teha, on toitumisspetsialisti töölevõtmine tervisekontrolli konsultandina, kes koostab koos töötajatega iganädalaselt või igakuiselt, et hinnata toitumisvalikuid ning pakkuda sööki ja täiendada soovitusi. Samuti saate oma kindlustusandjaga töötada, et pakkuda igakuist tervise- ja toitumisalast uudiskirja. Sotsiaalse ja interaktiivse tervise edendamise viisiks võta tervislikud toiduvalmistamise klassid vastu. Lõpuks kaaluge sarnaste programmide seadistamist kaalu langemise kindlusega. Paku töötajatele diskonteeritud või tasuta liikmesust ning teevad kaalumiseks ja kohtumisteks mugavamaks, korraldades neid töökohal töötamise ajal.

Suurenenud aja nõuded, surve kasvavate ootuste rahuldamiseks ja töölepingu koondamise hirm võivad põhjustada liigset töökoha stressi. Ülejõutunnetunne mõjutab usaldust ja meeleolu ning võib põhjustada ka füüsilisi ja emotsionaalseid terviseprobleeme. Et vältida nende tunde töötaja töövõimaluste saboteerimisel, rakendage töötajatele hüvede programm, mis pakub hästi toimivale tööle aega. Ajakirjandusest eemalviibimise ajastamine suurendab moraali ja näitab oma töötajatele, et te hindate töö- ja pereelu tasakaalu.

Pakkuge sobivat spordisaalit, et töötajad saaksid psühholoogilise ja füüsilise stressi leevendamiseks välja töötada. Kuna töötajad tunnevad end paremini vaimselt ja füüsiliselt, väheneb töölt puudumine. Selleks, et teha sobivat spordiprogrammi, mis nõuab vähem investeeringuid, palgata isiklikke treenerite töörühmi kohalikus spordisaalis. Koolitajad võivad neid läbi viia erinevate tegevuste kaudu, nagu näiteks treeninglaagrid, jooga ja pilates.

Luua heaolu tunde ja uhkust kogukonnas, hõlbustades terviseprogrammi koos eelistega, mis laienevad väljaspool teie organisatsiooni. Luua töötajate heaolu programm koos tegevustega, mis otseselt kasu saavad kogukonnale või heategevusorganisatsioonile. Töökohal toimuv sotsiaalse kaasatuse programm peaks aitama kaasa töötajate huvidele ja organisatsioonikultuurile. See võib tähendada kogukonna aia käivitamist või meeskonna moodustamist, et osaleda heatahtlikus jalutuskäigus, jooksmises või jalgrattasõites. Sõltumata tegevusest, et see terviseprogramm edukaks osutuks, veenduge, et teie ja teie juhtimismeeskond on järjepidevalt entusiasmi ja toetust näinud.

Toitumise ja tervise edendamise programmid

Vaimse tervise ja stressi juhtimise programmid

Tervisekoolitusprogrammid

Sotsiaalse kaasatuse programmid