Kas komposiit või klaaskiud on parema põllukäikude jaoks?

Välihokimeetri kõige kriitilisem tünn käik on kleep. Pulga otsimisel on kõige tähtsamad tegurid kaal, pikkus, varba kujundus, materjal ja selle tundmine selle kasutamisel. Nii klaaskiud kui ka komposiitpulgad saavad kõrgeid märke. Kõige kogenud mängijate poolt kasutatavad pulgad on kulukamad. Algaja peaks kindlasti minema tugevdamiskindlusega ja andma. Rohkem kogemusi annab rohkem teadmisi, mida vajaminev näpuga on. Rohkem võimukõnesid komposiitpulgale ja kui jäikus ei ole teie jaoks, võib klaaskiud olla parim valik.

Kogu klaaskiust valmistatud välihoki pulgad on kerge ja vastupidavad. Need pulgad on tehtud kaua. Enne klaaskiust pulgakate lubamist peate jõudma keskkooli konkurentsi tasemele. Mängu uued mängijad lähevad tavaliselt puidust pulgadesse, millel võib olla mingisugune tugevduslind või varrukas.

Komposiitpulgad kombineerivad materjali nagu klaaskiud, süsinik, aramiid ja kevlar koos erineva koostisega protsentides. Suurem süsiniku kogus annab kleepuvale jäikusele ja jõule. Klaaskiust kõrgemal tasemel tagab paindlikkuse ja palli kontrolli. Komposiitpulgad võivad rahuldada enamiku mängijate vajadusi. Sa pead lihtsalt leidma õige materjalide kombinatsiooni.

Parema paindlikkuse ja vastupidavuse tagamiseks võib pulgale lisada tugevdusi. Üldiselt lisatakse lisatugi teatud tüüpi lindile või varrukale. Klaasplast võib sisestada varruka või lindina ning see suurendab tugevust kahjustuste vastu. Kevlar on ka varrukas või lindis ja see mõjutab madalat. Lennunduse ja kosmoselaevade segu on Kevlar, süsinik ja klaaskiud ning soodustab jõudu vibratsiooni lõikamisel.

Nagu iga spordivarustuse ost, on ainus võimalus 100 protsenti kindel olla, et sul on õige kleep. Välihoki pulgad tulevad sellistesse erinevatesse materjalidesse ja kujundustesse, et selle kitsendamine võib osutuda hirmuäratavaks, kuid teie vajaduste ja maitse arvestamine aitab teil saada õiget pulgast. Kõrgema kaliibriga mängijad soovivad tõenäoliselt lõhkemise korral varu- või varukooba.

Klaasplast

Komposiit

Lisatud tugi

Õige valik