Kas on olemas mõni sportlik varustus nagu turvise ronija?

TreadClimber, mis on turustatud nii Bowflexi brändi kui ka selle emaettevõtte Nautilus, on siiras katse mitme ülesandega. TreadClimberi ainulaadne võimalus vahetada kolme erinevat töörežiimi – jooksulint, treppimpime ja niinimetatud elliptiline treener – kuid igal selle töörežiimil on ka erinevad tahtlikud sarnasused teiste kardiovaskulaarsete seadmetega.

Nautilusel ja Bowflex TreadClimbersil on iga jalgsi jaoks mini-treadbelt, mida nimetatakse jalgrattaks. Mõelge sellele tavapärase jooksulint tekiga, jagatuna otse alla keskel. Iga reambleel on võimalik sõltumatut üles-alla liikumist, kuid te ei saa oma kiirusi iseseisvalt reguleerida.

TreadClimber meenutab traditsioonilist jooksulint, kuid sellel on mõned vältimatud erinevused. Väike jaotustöötlus käigukastite vahel ei tohiks olla normaalne käiguga kellegagi, kuid see masin ei ole loomulikult mõeldud neile, kellel on tõsised käigu- või stabiilsusprobleemid. TreadClimberi käsitsirežiimis kasutamiseks eemaldage ja lukustage käepidemed käsitsi. Mõnel mudelil on teil ainult üks valiku kaldenurga seadistamine jooksulintrežiimis – midagi, mida ootate ainult madalaimast treadmillist.

TreadClimber teeb ühtlasi õiglase katse, et jäljendada trepirada. Peatage turvavööd, lukustage käigukastid ja nad liiguvad üles ja alla teie all nagu trepp-stepper pedaalid. Kuid pedaalide esiküljed liiguvad teie alla liigutatava pedaali asemel üles ja alla, mis annab TreadClimberile veidi erineva tunde kui treppide ronimismasin. TreadClimberi ajal ei saa te muuta takistuse “trepp-stepper” vastupidavust; peate käsitsi seadistused lahti võtma ja tegema midagi, mida võite eeldada ainult madala tasemega koduse treenimise seadmetelt.

Kui ühendate jooksulint režiimis liikuvaid turvavööd ja trepp ronimisrežiimi üles-alla liikumist, reklaamitakse TreadClimberi kui elliptiliste treeneritega sarnast liikumist. Kuid kasutajad võrreldavad kogemusi rohkem nagu mööda liivaga kõndimist. Samuti, kuna teie jalad mõjutavad korduvalt reamblee tekki, muudab see masin teie liigestele suuremat mõju kui tegelik elliptiline treener.

Kuigi TreadClimberil on mitu sarnast käitumist teiste treeningvarustuse jaoks, on ühes masinas mitu füüsilist harjutamist, mis muudab selle konkurentsist lahku. TreadClimberi ostmisel otsusta, kas eelistate ükskõik millist masinat, mida TreadClimberi eesmärk on jäljendada, või kas olete valmis ohverdama üksiku masina jõudlust, et saaksite kasutada kõiki kolme korraga – selline – ühe Üksus.

Kirjeldus

Jooksurajad

Treppõitja

Elliptiline treener

Alumine rida