Kas vibratsiooni kasutamine on pettus?

Vibreerige oma tee pehmemaks, sobib teile. Lihtsalt pinguta ennast seadmesse – või teile – lülitage see sisse ja vaadake, kuidas keha muutub. Kui teie skeptitsism algab sellel hetkel infomercial, see on loomulik. Üldiselt on asjad, mis tunduvad liiga hea, et olla tõsi. Arvestades vibratsiooniplaatide treenimismasinate maksumust 1000 dollarit või rohkem, on mõistlik enne ostmist teada saada, kas nad on petuskeemid või mitte.

Vibratsioonitreening tehakse seadmes, mis vibreerib kogu keha jalad üles. Turul on rohkem kui üks bränd, kuid neil kõigil on sarnane disain. Vibratsioonisüsteem sarnaneb ilma pikkust tekist ilutulestikku: sellel on vertikaalne esiosa, millel on ekraan, juhtnupud ja käsipuud. Kui turvavöö peaks olema, kus vibreeritav plaat asub. Sa seisad plaadil, kui vibreeritakse 30 kuni 50 korda sekundis. Vibratsioonitreening peaks aitama teil kehakaalu kaotada, võimet ja paindlikkust suurendada, lihaste kaotuse vältida, luutiheduse parandamiseks ja isegi tselluliidi vähendamiseks ja kehavedelike eemaldamiseks.

Kui otsite tõendeid selle kohta, et vibratsiooni treenimine sulatab naela, ei ole selle toetamiseks põhjalikke uuringuid veel olemas. Huffington Posti artiklis “Kas vibreerivad platvormid tõesti toimivad?” Kelly Fitzpatrick teatas, et vibratsioonitööd toetavad uuringud on mõeldud spetsiifilisteks eesmärkideks, nagu meditsiinilised rakendused. Fitzpatrick ütleb ka, et positiivsed uuringud olid tavaliselt äärmiselt kontrollitud uuringud. Kinesioloogia professor William J. Kraemer tunnistab New York Timesi artiklis, et vibratsioon võib olla kasulik, kuid mitte nõude ulatuses. Neid ei tohiks kasutada ka muude seadmete väljajätmiseks. Dr Kraemer juhib tähelepanu sellele, et vibratsioonimasinad on üks paljudest vahenditest, mida saab kasutada koos treenija kasuks.

Inimesed, kes on kujundumatud ja peetakse istuvaks, saavad alustada oma vibratsioonitreeningu treeninguid, lihtsalt seisvad plaadil, põlved on painutatud. See peaks stimuleerima looduslikke lihaste kokkutõmbeid ja verevoolu. Inimesed, kes on harjutanud harjutama, võivad lisada seadmetele tegelikke liikumisi, et parandada nii vibratsioonplaate kui ka harjutust. Mõned harjutused, mida võite teha vibratsiooniseadmetega, hõlmavad säratõmbeid, vasika tõustes, esi- ja külgpuhanguid, seadme jalgadega tehtud vaagnapõhjuseid, lamades põrandaga tagasi, vibreerivate teoste käesid Ja ka teid jalgade tekil, triiseps langused teha teki ja käärid kasutada oma abs tehtud, kui istub tekil. Käepidemetega vastupanuvõre saab seadme külgedele kinnitada, et lisada vastupanu selliste harjutuste jaoks nagu bicep-lokid ja vertikaalsed read, mis on mõlemad tehtud vibreeriva teki seismisel.

Lihtsalt seetõttu, et vibreeriv sporditarbed ei pruugi teile jõudu ja kaalukaotuse tulemusi otsida, ei tähenda see, et see on kasutu kelmuse. Dr. Joseph Mercola of Peak Fitness ütleb, et terve keha vibratsioon võib aidata vanuritel, kellel on probleeme tasakaaluga, vähendada luukadu ja isegi leevendada valu. Hispaanias Barcelona ülikoolis läbi viidud 2008. Aasta uuring kinnitas valusavaldust, kui näitas, et kuus nädalat traditsioonilist harjutust, millele oli lisatud kogu keha vibratsioon, vähendas fibromüalgiaga naiste valu ja väsimust.

Seadmed, nõuded

Ei ela kuni hype

Näidisvibratsioonplaadi treening

Vibreerivad hüved