Kombucha tee ja rasedus

See, mida te rasedate ajal sööte ja juua, on oluline kaalutlus. Toitev toitude valimine tagab, et teie kasvaval beebil on vitamiine ja mineraale, mida ta peab normaalselt arenema. Teatud toidud ja jookid ei ole aga ohutud ja neid tuleks vältida ja kombucha teed on üks asi, mida peaksite vahele jätma kuni oma väikese manustamiseni, vastavalt Drugs.com veebisaidile.

Mis on Kombucha tee?

Kombucha tee on kääritatud gaseeritud jook, millel on veini sarnane maitse. See on valmistatud musta tee ja pärmseente kombinatsioonide ja kombineeritud seente bakterite – mis tegelikult ei ole seened üldse. Kombucha teed on olnud juba tuhandeid aastaid ning neid peeti noorte allikaks ning neid kasutatakse valu ja seedetrakti häirete raviks.

Uuringud on puudulikud

Kuigi paljud inimesed usuvad, et kombucha tee aitab neid noortel hoida ja toimib paljude terviseprobleemide lahendusena, ei ole Ameerika Ühendriikide toitumisassotsiatsioonil märgitud ühtegi usutavat uurimistööd, et toetusi rahuldada. Vastavalt American Cancer Society’le ei ole tegelikult tehtud inimese uuringuid, rääkimata sellest rasedate naiste kohta, et näidata, kas mõni tervisealane väide on õige.

Sisaldab alkoholi

Kombucha tees sisaldab alkoholi. Kuigi see kogus on üsna väike, tekib alkoholi tarbimine raseduse ajal ohtudega. Raseduse ajal ei tohiks teil olla raseduse ajal mingit alkoholi, olenemata sellest, kui väike see kogus on, American Retireformi Assotsiatsioon soovitab. Kokkupuude alkoholiga võib põhjustada arenguhäireid. Ameerika raseduse ühingu andmetel võib see põhjustada loote alkoholisündroomi, mis võib põhjustada teie vastsündinud vaimset alaarengut, luuhaigusi ja kehvaid motoorseid oskusi.

Veel rohkem kaaluma

Vastavalt American Cancer Society’le märgib rasedane naine ei tohi juua kombucha teed. Tee võib saastuda potentsiaalselt kahjulike bakteritega, välja arvatud kombucha bakterid, mis võivad põhjustada teie või sündimata lapse haiget. Raskekujuline atsidoos on veel üks potentsiaalne komplikatsioon ning see põhjustab kehavedelikes ohtlikku happesisaldust, see on haruldane, kuid võib lõppeda surmaga. Umbes 4 untsi kombucha teed päevas võib olla enamiku inimeste jaoks ohutu, kuid mitte rasedatele naistele.