Kuidas ahjus küpsetada kana pakkumisi fooliumi telgis

Kõhutükkide röstimispakkumised on mõistlik valik tervislikul ja madala rasvasusega kana tassil, pakkudes umbes 142 kalorit, 3 grammi rasva ja 27 grammi valku 3-untsi portsjoni kohta. Nahavaline kana rinnal on kergemini kuivanud, kuid seda saab vältida küpsetades ahjus pakendatud fooliumipakette, mille tulemuseks on niiske, maitsekas kana aurutatud oma mahlades. Meetod on sama tavalise kana valmistamiseks või kana pakendamiseks erinevate köögiviljade, maitseainete ja kastmetega.

Kuumuta ahju temperatuurini 375 kraadi Fahrenheiti.

Erinevad raskekujuliste fooliumide käe pikkusest iga serveeringu kohta ligikaudu kolme kana pakkumise kohta inimese kohta. Kui teil pole rasket töökindlat fooliumi, kasutage tavalist fooliumi topeltkihti.

Hõõgastage väike oliiviõli iga fooliumilehe keskel. Asetage kana pakkumised ühe kihina fooliumilehtede õlitatud osadesse. Puhasta kana peal veel veidi oliiviõli.

Küpseta kana vähese soola ja pipraga. Kui soovite lisada maitseaineid ja muid koostisosi, nagu värsked või kuivatatud maitsetaimed, sidrunimahl, valge veini kriips, küüslauk, peeneks lõigatud sibul või tükeldatud tomatid, tehke seda antud etapis.

Viige fooliumilehe vastaskülgedest servad kokku kana üle ja keerake need kaks või kolm korda tiheda tihendi moodustamiseks. Kindlasti jäta kana ja tihendi vahele õhupall – sa ei kanna kana, vaid moodustavad selle ümber “telgi”.

Võtke üks fooliumist lahti ja keerake see kaks või kolm korda üles, siis korrake seda teise fooliumiga avatud küljel, et tihendada “telgi” külgi. Keerake kõik volditud servad, et veenduda, et tihend on Tihe ja ei lase aurul põgeneda.

Asetage fooliumpakendid küpsise lehele, seejärel asetage küpsiseplaat ahju. Eemaldage leht ahjust umbes 20 kuni 25 minutit.

Avage üks pakendist ja kasutage liha termomeetrit, et kontrollida kana sisetemperatuuri. Kui see on jõudnud vähemalt 170 kraadi Fahrenheiti, on kana valmis. Kui temperatuur on alla 170 kraadi Fahrenheiti, pange foolium uuesti ja asetage kana tagasi ahjus veel viis kuni 10 minutit.