Kuidas asendada konserveeritud kõrvits värske kõrvitsaga

Selle konservitud kõrvitsa asemel värske sordi retseptidel on mugavam viis seda tervislikku köögivilja nautida. Kannase riikliku ülikooli uurimis- ja täiendusameti andmetel on kõrvits suurepärane beeta-karoteeniallikas või A-vitamiin ja konserveeritud kõrvits sisaldab veel olulisemat vitamiini kui värsket kõrvitsat. Peale selle on konserveeritud kõrvitsal tugev ja kontsentreeritud maitse ning selle paks tekstuur loob enamikus retseptides sile ja töökindla konsistentsi. Enamasti võib konserveeritud kõrvitsa ja värske kõrvitsa vaheldumisi kasutada.

Kasutage sama kogust konserveeritud kõrvitsa kui värske kõrvits ette retseptidesse. Kui teie retsept nõuab, et 2 tassi värsket puuviljakastatükki kasutaks näiteks 2 tassi konserveeritud kõrvitsa või 16-oz-i sisu. Saab.

Mõõdetage konserveeritud kõrvits ettevaatlikult, et vältida vastuolusid retseptis. Hõõruge kõrvitsast välja, asetage mõõtemahutisse ja laske lusikaga seljaga kindlalt kokku panna. Vajadusel laske nuga välja.

Lisage mõõdetud konserveeritud kõrvits retsepti järgi, järgides juhiseid, nagu oleksite värske purustatud kõrvitsa jaoks. Jätkake retseptiga vastavalt juhistele.