Kuidas eemaldada ülakeha tselluliit

Ülemine jalgade tselluliit tekib siis, kui kollageenikiud tõmbuvad välja, võimaldades rasvrakkude väljaheidet, mis tekitab pulseeriva välimuse, mida nimetatakse tselluliidiks. Vastavalt MayoClinic.com-ile, on see tingimus tingitud mitmetest teguritest, sealhulgas kehvast dieeti, dehüdratsiooni ja isegi aeglast ainevahetust. Turul on palju väidetavaid ravimeid, kuid MayoClinic.com eksperdid ütlevad, et kehakaalu langus ja jõutreening on ikkagi kõige efektiivsemad meetodid ülemise jala tselluliidi väljanägemise vähendamiseks.

Loo kaalulangusplaan. Kaalu kaotamine on väga tõhus viis tselluliidi vähendamiseks. Võite kasutada Mayo kliiniku tervisliku kehakaalu püramiidi tööriista, mis võimaldab teil sisestada isiklikke andmeid, nagu näiteks pikkus, kaal, vanus ja sugu. See tööriist viib teid läbi oma igapäevase kaloriteenuse ja toidurühma, kes esitab soovitusi kehakaalu langetamiseks.

Jälgige oma serveeringu suurust. Kui sa ei pööra tähelepanu pakendi etikettidele ja suuruste pakkumisele, on kerge süüa kauem kui portsjoni suurus. Üleöömine takistab teid tselluliidi kaotamisest, kuna rasvarakke tselluliidi tekitab probleemi. Eelnevalt mõõta lemmiktoidud, et tagada, et te ei ole üleöö.

Alustage jõutreeningu programmi. MayoClinic.com sõnul võib jala lihaste tugevnemine vähendada jalgade tselluliidi väljakujunemist. Tugevus rong vähemalt kaks korda nädalas, soovitab haiguste tõrje ja ennetamise keskused. CDC pakub loetelu jalgade harjutustest, mida saate teha rasva vähendamiseks.

Aeroobse aktiivsuse ajakava igal nädalal. Harjutus põleb kaloreid, mille tagajärjeks on kehakaalu langus ja jalgade tselluliit. Haiguste tõrje ja ennetamise keskused soovitavad igal nädalal vähemalt 150 minutit aktiivsust. See töötab kuni 30 minutit, viis päeva nädalas.

Rääkige oma arstiga laserravi kohta, kui kerge treenimine ei toimi ja keha rasv on madal, kuid teil on endiselt jalgade tselluliit. Vastavalt MayoClinic.com andmetele on laserravi lootustandev meetod tselluliidi raviks. Tselluliidi välimuse vähendamiseks töödeldakse koe ülemistel jalgadel. Oodake osalema mitmetel istungitel. Tulemused teatatakse, et see kestab umbes kuus kuud.