Kuidas ennast hüpnotiseerida kaalulangus

Hüpnoosiprotsessi käigus muutub teie meelt riigiks, kus ta suudab ettepanekuga nõustuda. Hüpnoosi ajal võib subjekt sügavale alateadvusse võtta, et kõrvaldada uskumused ja harjumused, mis võivad kahjustada tema igapäevaelu. Seetõttu hüpnoos on nii populaarne neile, kes soovivad kaalust alla võtta. Siiski ei ole professionaalidel vaja otsida ja maksta. Enamik kindlustuskavadest ei kajasta ka hüpnoteraapiaga seotud kulusid. Proovige end hüpnotiseerida, et kaotada kaalu.

Leidke oma päevast aega, kus väliseid tegureid ei häiriks. Proovige kõrvale panna vähemalt 30 minutit, kui võite kastreeruda. Sellel ajavahemikul on oluline keskenduda.

Seadke kaalulanguse eesmärgid endale. Eesmärk on täpne kaalu kaotus, mida soovite kaotada, ja konkreetne aeg, mille jooksul soovite selle kaotada. Enne alustamist lugege seda eesmärki valjusti.

Näidake end kujul, mida soovite olla. Kujutage ette, mida teie keha näeb välja, kui jõuate oma ideaalse kaaluni. Ka mõtle sellele, kuidas teised reageerivad ja mida nad ütlevad. Püüdke teha stseen nii erksaks kui võimalik, rikas värvide, lõhnade, heli ja tundetega.

Sulge silmad ja lõdvestage oma keha, kuni see on täiesti lõtv. Lasege sügavale hingamisele kolme minuti jooksul, kuni tunnete tunnet teie kolju jalgadel. Pärast tundetunde tundub, lõõgastage see kehaosa. Sul on trance riik.

Kujutage ette oma ideaalne enesehinnang transneesiseses seisundis. Mõelge sellele, kuidas te vaatate maailma, kuidas teised sind näevad, ja kui hästi see on tervena ja heas vormis. Vaadake oma keha oma lahtiselt, trimmige olekut.

Tulge tagasi oma praegusele seisundile aeglaselt. Kindlasti tooge oma sisemise kogemuse tunnid endaga kaasa. Seda tehes iga päev harrastab meelt, et tunda, kui hea on kaalu kaotamine. Teete järk-järgult käitumise muudatusi, mis on vajalikud kehakaalu alandamiseks.