Kuidas hõõrutakse malmist kookospähkliõli

Kui hoolitsetakse korralikult, võib malmi skilletsid kesta kogu elu. Kodukoogid armastavad oma malmist silindrit, et nad saaksid ühtlast kuumutamist, vastupidavust ja mittemateriaalset omadust. Enne selle kasutamist peate oma malmist pudelit höövitama või see roostetama ja toit jääb sellele kinni. Pannkoogi maitsestamine täidab nõusse pudelites poorid ja moodustab kaitsva kattekihi. Võite kasutada erinevaid õlisid, et oma pudelit maitsta, kuid paljud entusiastest vannet toidust valmistatud kookosõli, sest see ei lisa pannile rasva samamoodi nagu rasvavill või lühendamine.

Kuumuta oma ahju 350 kraadini.

Puhastage pan nii soojas vees. Ärge kasutage seepi, kuna see pantab seebi, mis muudab teie toidu maitsmiseks nagu seebi. Puhastage kogu mustuse ja prügi, mis on tootmisprotsessi käigus kogunenud, kasutage jäika harjastega harja. Kuivatage pann puhta ja pehme lapiga.

Loputage vaha paber õli ja hõõruge kogu panni sisse ja välja. Kuigi te ei küpseta paani väliskülge, peate selle igaks juhuks olema. See kaitseb põranda välispinda rooste eest.

Paigaldage pannile tagurpidi ahjuplaat ja kuumutage seda ahjus 30 kuni 60 minutit.

Asetage see pliidi ülaosale umbes 30 minutit jahtumiseks.