Kuidas hüpotalamuse reset kaalulangus

Hüpotalamus on aju pindala, mis tekitab muu hulgas aistinguteks hormoonide, mis on seotud nälja ja janu reguleerimisega. Hüpotalamust peetakse närvisüsteemi osaks. Hüpotalamuse toitmine toitainetega, mis toetavad kognitiivset funktsiooni, võib aidata suurendada selle funktsionaalsust. Hüpotalamuse põhjus on ka kilpnäärme funktsioon, mis kontrollib ainevahetust ja on seotud kehakaalu langetamise efektiivsusega.

Enne mis tahes samme hüpotalamuse funktsiooni suurendamiseks konsulteerige arstiga. Rääkimine arstiga aitab teil kindlaks teha võimalikke hüpotalamuse probleeme, mis võivad olla vastuolus teie sooviga alandada hüpotaalamust kehakaalu langetamiseks. Saate heaks kiita toidulisandeid, mis võivad mõjutada hüpotalamust ja selle tõhusust.

Võtke B-vitamiine. Vitamiin B-kompleksi toidulisandid on tõhusad kognitiivse funktsiooni toetamisel. Need vitamiinid toetavad mitte ainult närvisüsteemi funktsiooni, vaid ka süsivesikute ainevahetust. B-kompleksis sisalduvate vitamiinide toiduallikad on kana, kala, veiseliha, sealiha, munad ja piimatooted.

Toiduainete või toidulisandite tarbimine EFA-dega. EFA-d, mida nimetatakse ka asendamatuks rasvhapeteks, oomega-3-rasvadeks või polüküllastumata rasvhapeteks, suurendavad närvisüsteemi funktsiooni ja parandavad meeleoluhäireid. Kuna nad toetavad närvisüsteemi ja kognitiivset funktsiooni, arvatakse, et nad toetavad ka hüpotalamuse tervist ja selle toimet näljahäireid reguleerivate hormoonide tootmisel. EFA-dega suure hulga toidud on mageveekalad, pähklid ja seemned. Alternatiivina võib EFA-d täiendavalt kasutada oomega-3-sse või vedelas kalaõlis.