Kuidas juua jõhvikahlast detoksiks

Spetsiaalsete dieetide ja mahla puhaste kasutamine teatud keha organite detoksifitseerimiseks on muutunud üha populaarsemaks. Teaduse igapäevase uuringu andmetel on magustamata jõhvikamahl osutunud märkimisväärseks kuseteede infektsioonide redutseerijal ning võib olla seotud ka neerukivide, kardiovaskulaarhaiguste ja vähktõvega seotud riski vähenemisega. Joogipulbri mahla detoksist, mida soovitavad paljud alternatiivsed arstid ja naturopaadid, ühendab magustamata jõhvikamahl ja vesi neelude, lümfisüsteemi ja soolestike säästmiseks keskkonda, toidulisanditest ja muudest mürgistest mõjudest kogunenud toksiinidest ja võib põhjustada tulemusi nii vähe kui Nädal.

Jääge oma jõhvikamahlade detoksist välja, kontrollides oma kalendrit järgmise nädala jooksul füüsiliselt või vaimselt pingelisteks toiminguteks. Korrigeerige mis tahes toiminguid, mis võivad vajada rohkem kui keskmine energiakogus tühja kõhuga.

Puhastage oma 64-untsi jooki ja lisage 8 kuni 12 untsi. Lahjendamata magustamata jõhvikamahla. Täida ülejäänud anum filtreeritud veega.

Alustage oma jõhvikamahlade detoksiooni esimest päeva, joomistes söögikohast oma konteinerisse. Kohandage oma mahla tarbimist tavapäraste toitumisharjumustega, näiteks sööge viis väiksemat söögikorda kui kolm suuremat söögikorda. Joo vähemalt pool konteinerit kogu päeva vältel, kuid mitte rohkem kui 64 oz. Nii et te ei stressi oma neerusid.

Soovi korral korrigeerige paastuva perioodi kaheks või kolmeks päevaks, täites oma jõhvikamahla ja -vesi iga päev ja joomite söögikordade ajal. Kolmandal päeval võite hommikusöögiperioodi ajal alustada orgaaniliste puuviljade ja tervete teraviljade sisseviimist, kuid jooma vähemalt 4 untsi. Oma detoksioonimahla ja vee segu ning oodake tund enne hommikusööki.

Viige kogu toit oma dieeti alates neljandast päevast oma jõhvikamahla detoksist. Rõhutage mahepõllumajanduslikke köögivilju ja toota koos kogu terade ja pruuni riisi. Oad, puuviljad ja pähklid on samuti vastuvõetavad, kui te vältite töödeldud toitu või looduslike suhkrutega toitu. Selle aja jooksul vältige liha ja lihatooteid, näiteks piimatööstust, ning jooma enne iga sööki oma jõhvikamahla ja -vesi.

Jätkake detoksistamisprogrammi kuni nädala möödumiseni, säilitades kogu toidu toiduse koos magustamata jõhvikamahla ja vee regulaarsel tarbimisel. Kui soovite, võite seda dieeti jätkata 2-3 nädalat.