Kuidas kaalu kaalul jälgida kiiresti

Ajakirjandus U.S. News & World Report hindab kehakaalu jälgimist kui parimat dieeti neile, kes püüavad kaalust alla võtta. See on üks paremaid kaubandusliku dieedi programme ja seda on suhteliselt lihtne jälgida, kuna see ei keela otseselt toidu- või toidugruppi. Siiski võite astuda samme oma kehakaalu kaotamise tulemuste kiirendamiseks, kuid olles sellel dieedil. Enne kui alustate mõnda dieedi või treeningprogrammi, pöörduge oma arsti poole, et olla kindel, et see on teie jaoks ohutu.

Kaks vead, mis sageli võivad kaalukadujate kaalukadu tulemusi sagedamini saboteerida, on osade suuruste ja hinnangute arvamise ettekujutus. Mõõdetage toitu nii, et te söödaksite õige portsjoni suurust ja otsite väärtuslikke punkte – nn SmartPoints – alates 2015. aasta lõpust. Need väärtused põhinevad mitte ainult kaloritel, seega pole võimalik neid täpselt ette kujutada, nagu see oli vana süsteemiga. Kumbki neist vigadest võiksid seda teha, nii et te kogemata sööte rohkem toitu, kui peaksite kaalulangus. Osade suuruste ebatäpne hindamine on väga levinud. 2012. aastal rakendatud rakendusfüsioloogia, toitumise ja ainevahetuse uuringul leiti, et umbes 68 protsenti osalejatest alahindasid, kui palju nad söövad.

Toidud, mis on väga väikesed kalorsusega, väga toiteväärtuslikud või mõlemad, muudavad selle toidukaupade nimekirja, mis järgivad Weight Watchersi dieedile järgnenud toitu, sealhulgas energiatõhususe madala tasemega toiduaineid või kaloreid grammi kohta. Vaba toiduga, millel on 0 punkti, kuuluvad värsked puuviljad ja tartarjadeta köögiviljad, mis kõik täidetakse eriti kõrge vee ja kiudainete tõttu. Nende toiduainete täitmine võib aidata seda teha, nii et te ei sööks nii palju teisi toiduaineid, mis on lubatud toidulisandiga, võib teie kehakaalu langust kiirendada. Kõige rohkem kehakaalu langetamiseks kasutage mitteärrituslikke köögivilju, mis täidaksid sagedamini kui puuviljad, mida mõned inimesed kalduvad sööma isegi pärast nende magusa maitse tõttu täisväärtuslikku toitu. Toiduainete madala energiakadu, näiteks 0-punktine Toiduained võivad aidata kaalulangus, vastavalt Toitumise ja Dieettoonia Akadeemia ajakirjas avaldatud ülevaateartiklile 2012. aastal. Salad ja puljongil põhinevad supid on muu hea toit koos toiduga alustamiseks madala energiasisaldusega toiduga.

Valguga suurema dieedi söömine aitab kaalulangust kiirendada. Ajakirjas American Journal of Clinical Nutrition avaldatud uuringus 2015. aastal leiti, et söömine vähemalt 25-30 grammi valku iga söögikorra ajal võib aidata söögiisu ja kehakaalu langust. Lihtsalt kinnitage küllastunud rasvhapete, näiteks munade, kaunviljade, mereandide ja kodulindude jaoks madalama proteiinisisaldusega toidud, et piirata oma üldist kalorit ja rasvade tarbimist, suurendades samal ajal teie valkude tarbimist. Kaalude jälgijad aitavad soodustada valkude tarbimist, andesid lahja valgu rikkad toidud madalamaid hindeid kui sama palju kaloreid sisaldavaid süsivesikuid sisaldavaid töödeldud toite.

Kehakaalu jälgijad soovitavad teostada kehalist kasutamist, eelistatavalt vähemalt 30 minutit 5 päeva nädalas. See treening annab teile rohkem punkte, kuid kui te ei kasuta oma harjutuspunkte – “FitPoints” alates 2015. aasta detsembrist, siis kaotate kehakaalu kiiremini. Harjutus on suurepärane võimalus oma kehakaalu kaotamise tulemuste kiirendamiseks. Keha koostise parandamine. Parimate tulemuste saavutamiseks võta vähemalt 300 minutit südame ja osalema vähemalt kahes tugevusega treeningus nädalas. Vastavalt 2010. aastal Diabetes Care’is avaldatud uuringule, suurendab kõrge proteiinisisaldusega dieedile vastupidava väljaõppe lisamist, parandab nii kaalulanguse tulemusi kui ka keha koostist. Kuigi kardiovaskulaarsus suurendab põletatavate kalorite arvu, suurendab jõutreening teie lihase hulka , Mis omakorda aitab suurendada teie ainevahetust, nii et põletad veel rohkem kaloreid isegi puhkeolekus. Ilma tugevuskoolituseta jääb märkimisväärne osa igast kehakaalust, mida te kaotate, rasvade asemel lihastest.

Inimesed, kellel on kehakaalu jälgijate dieedi kava, saavad igal nädalal lisapunkte, mida nad soovivad kasutada, sõltuvalt paljudest teguritest, sealhulgas teie vanusest ja kõrgusest. Kuigi see võib hõlbustada mõne ekstra töötluse mahutamist, ei võta nende punktide kasutamine ette veidi kiiremini kaalu. See ei tähenda, et te ei saa üldse mingeid ravimeid, vaid selleks, et teil oleks vaja nende jaoks plaanida ja sobitada need tavapärase igapäevase punkti eraldamisega. See võib tähendada ka väiksemate kohtlemiste tegemist, nagu näiteks terve kristallibaasi asemel üks tume šokolaadist ruut või lihtsalt terve viilu asemel vaid mõni lemmikdessart bitee; samuti ei taha te minna allapoole Kuid see võib teie ainevahetust aeglustada ja teie kehakaalu langetamise tulemusi.

Ärge arvestage ega hinnake

Täitke vabas toidus

Suurenda oma proteiini tarbimist

Lisa harjutus kehakaalu langetamiseks

Limit Weight Watchers lisapunkte