Kuidas kaaluda juhendaja dieeti

Stewardessi toitumine on võluväline toitumine, mida mõnikord nimetatakse ka kapsasuppide dieediks, Püha Südamehaigla dieediks või Mayo Clinic’i dieediks. See on väga madala kalorsusega toitumine, mis pärineb vähemalt 1950. aastatest. Kuigi võite kaotada selle dieedi jaoks mõnevõrra kaalu, ei paku see piisavalt toitaineid ja kaalulangus ei püsi tõenäoliselt, kui hakkate tagasi sööma oma tavalist dieeti. Enne selle või mõne muu dieedi võtmist pidage nõu oma arstiga.

Dieedi põhitõed

Selle toiduse peamine koostisosa on kapsasupp. Esimesel päeval sööte nii palju suppi, kui soovite, koos veega, magustamata tee, jõhvikamahla ja puuvilju, kuid banaane. Järgmisel päeval sööte suppi koos mittestandardsete köögiviljade ja küpsetatud kartuliga võiga. Kolmas päev sisaldab süüa ainult suppi, puuvilju ja köögivilju. Neljandal päeval sööte kuni kaheksa banaani koos supi ja koorimata piimaga. Viiendal päeval sööte kuni kuus tomati, 10-20 untsi veiseliha või küüslaugu ja vähemalt üks supp kaussi. Kuues päev sööte liha koos mittestandardsete köögiviljadega ning viimasel päeval saab süüa vaid suppi, magustamata puuviljamahla, mitteäratavat kööki ja pruuni riisi.

Dieedi pikkus

Te ei tohiks seda dieeti enam kui ühe nädala jooksul pidada väga piiratud arvu kalorite ja oluliste toitainete puudumise tõttu. Kui te ei soovi nädalas kaotatud kehakaalu tagasi saada, peate üle minema tervislikuma kalorsusega alla toitvale toidule, mis annab piisavalt kaloreid, nii et teil on energiat kasutada.

Kaalulanguse potentsiaal

Selle toiduga kaotate tõenäoliselt kaalu, kui suudad seda kinni hoida, kuid see ei tulene kapsasuppide maagilistest omadustest. See on sellepärast, et toit on kaloreid väga väike. Kuigi selle dieedi täpne arv kaloreid varieerub sõltuvalt sellest, kui palju lubatud toidust, mida iga päev sööte, määratakse Stewardessi toit tavaliselt madala kalorsusega dieediks. Need toidused sisaldavad päevas tavaliselt kuni 800 kalorit. Enamik sellest, mida te kaotate, on tõenäoliselt veemass, mitte rasv, nii et kui te tavaliselt tavaliselt sööte, läheb see kohe tagasi. Tervislik kaalulangus toitub naistele vähemalt 1200 kalorit päevas ja meeste puhul vähemalt 1800 kalorit päevas.

Kõrvaltoimed ja kaalutlused

Stjuardaisto dieedi väikese kalorsusega sisaldus võib põhjustada raskusi keskendumisel ja nõrkade nägemisega. Te saate tõenäoliselt ka näljaseisu. Teil oleks parem valida tervisliku ja ohutu kehakaalu kaotamise programm. Otsige dieeti, mis ei välista toiduainete rühmi, lubab kaalulangus mitte rohkem kui 1 kuni 2 naela nädalas, sisaldab nii toitumis- kui harjutamissoovitusi ning sisaldab hooldusetappi, et õpetada süüa ja elustiili muuta, mida peate tegema Et kaalu kaotada, kui kaotad selle.