Kuidas kaalust alla võtta 5 minutit

Kaalukaotust saab saavutada viie minutiga intervalliga südameõppeprogrammiga “Tabata Intervallid” või “Tabata protokoll”. See programm pälvis nime Dr Izumi Tabata, endise teadurina Jaapani riikliku spordi- ja spordiinstituudist. Tabata sai süsteemi Jaapani kiirlatsumiste meeskonna treenerist. Süsteemi treening kestab vaid neli minutit, kuigi saate seda koos soojendada ja jahtuda.

Treenige jalgratast, jooksulint või sõudepaat. Pedaal, jookse või rida nii kiiresti kui võimalik 20 sekundit. Töötage nii kõvasti kui võimalik, ilma et tunneksite, et teil on vigastuste oht.

Vähendage oma kiirust ja kõndige, pedaal või rida aeglaselt, et anda kehale lühike aeg taastuda. Kui 10 sekundit on möödas, kiirendate uuesti.

Korda 20-sekundilist suure intensiivsusega intervalli ja 10-sekundilist taastumisaega. Jätkake nelja minutiga.

Lülitage seadmed välja ja seiske otse. Keerake oma parema põlve ja tõsta oma parema jala, haarates oma jala oma parema käega ja õrnalt tõmmates seda oma tuharate suunas, et sirutada õiget neljandikku. Sa seisad oma vasaku jala peale. Hoidke venitamist 20 sekundit ja tehke seejärel teine ​​külg.

Istuge toolil, pinkil või treeningu pallil ja pikendage oma jalgu otse teie ette oma jalgadega põrandale. Tõmmake oma varbad tagasi ja jõudma edasi, painutades oma vööst, et venitada oma vasikaid ja hamstringuid jalgade tagant. Hoidke oma selja otse ja proovige oma rinda oma reitele panna, kuid ärge lähege kaugele, et põhjustada valu. Hoidke venitamist 20 sekundit.