Kuidas kaalust alla võtta pärast rasedust loomulikult ja kiiresti

Protsess kaalust alla võtta pärast sünnitust võib olla keeruline protsess, kuid võite kaotada oma raseduskaalu ilma ravimtaimede ja toidulisanditeta. Vastavalt Minneapolise tervise ja pereliikmete osakonna andmetele saab keskmine naine, kes alustab oma normaalse kehakaaluga rasedust, ainult 80% oma rasestumisest ja raseduse ajal kaotanud 60% oma rasestumisest. Eelneva rasestumisvastase ravimi tagasitulek aitab teil ennast ennast paremini tunda ja anda teile rohkem energiat, et hoolitseda oma lapse eest ja vältida teatud ülekaalulisuse või rasvumisega kaasnevaid terviseriske.

Kindlaks, kas olete füüsiliselt valmis pärast sünnitust kaalust alla võtma. Raseduse veebisaiti Baby Center soovitab oodata, kuni teie kuue- või kaheksa-nädalane ülevaatus hakkab dieedi alustama.

Otsustage oma eesmärgi kaal. Kui olete enne rasedust tervisliku kehakaaluga määranud, peate eesmärgiks seatud enne rasestumist kaaluma. Kui teil on enne rasestumist ülekaal, küsige oma arstilt või ämmaemandalt oma vanuse ja vanuse suhtes tervisliku kehakaalu.

Kui te toidate last rinnaga, sööge 1,800 kuni 2,200 kalorit päevas, et teie imikutel oleks piisav toitumine. Sööge vähemalt 1200 kalorit päevas, kui te ei imeta last. Mõlemad kalorsuse tasemed võimaldavad teil kaotada ligikaudu 1 kuni 2 naela nädalas, mis viib su soovi kaaluni suhteliselt kiiresti. Teie kalorite vajadused võivad nendest kogustest erineda, seega küsige oma arstilt või dieedist, kui palju kaloreid on vaja tervisliku kehakaalu langetamiseks.

Kavandage kolme madala kalorsusega toitu iga päev, mis sisaldab looduslikke, mitte töödeldud toiduaineid. Valige looduslikud hommikusöögid nagu terasest lõigatud kaer, kliid või hakitud nisut teravilja või munavalge omelets. Valige lõunasöök koos täisteraga leiba ja mähistega, küpsetatud kana või mereannid, rohelised salatid ja terved puuviljad. Pane oma õhtusöögi plaat köögivilja- ja puuviljaga täitmiseks ja kasutage neljandikku oma plaadist lahja valgu jaoks ja veerandi oma plaati tervete terade jaoks.

Vältige kõrge kalorsusega toiduaineid, mis ei lisa teid. Magustoidud, šokolaadikompvekid, laastud ja praetud toidud raskendavad teie kalorsuse tarbimist kaalulanguse tasemel. Valige madala kalorsusega puuviljad nagu magustoidud, küpsetatud laastud või küpsetatud kartulid sügavalt praetud toitudes.

Lisage treeningut oma päevani. Võtke laps jalutuskäigus seljakotti või tugevat jalutuskäru või kasutage treenimiseks jalutamiseks oma lõunatunni. Tõstke kehakaalu igal teisel päeval lapse napa ajal või esimesel hommikul.

Kaaluge ennast umbes kord nädalas. Regulaarsed sisselaskeajad skaalal võimaldavad teil jälgida oma kehakaalu langust ja tagada, et kaotad kehakaalu sobiva kiirusega pärast sünnitust.