Kuidas kaotada kaalu enne, kui teil on kõhupiirkonna operatsioon

On mitmeid põhjuseid, miks keegi võib valida, kas tal on kõhupartner, kaasa arvatud naha sagedus ja kangekaelne rasv. Enamik inimesi, kes kavatsevad seda operatsiooni määrata, loovad esialgu nii palju kaalu, kui nad ise suudavad, nii et nende operatsioon tagab parima tulemuse. Kui te ei jõua oma ideaalse kaalu enne tühja kõhupulgale, võite arvata, et te ei ole oma operatsiooni tulemustega nii õnnelikud, kuna kaalukaotuse jätkamine võib põhjustada naha lõdvenemist või kukkumist ka pärast kõhuõõnesid.

Määrake kehakaalu alandamise eesmärk, mis sulle läheb teie ideaalse kehakaalu lähedale. Esiteks on see oluline, sest peate tagama, et teil oleks piisavalt aega ohutult kaalust alla võtta. Kavandage, et võite kaotada 1,5-2 jalga. nädalas. Kui peate kaotama 30 naela, on vaja ajavahemikku 15 kuni 30 nädalat. Selle ajajoone seadistamine aitab teid vastutusele võtta, võimaldades samal ajal realistlikke eesmärke, mida saab pidevalt jälgida.

Võtke ühendust oma arstiga ja valige operatsiooni kuupäev. Öelge oma arstile, et kavatsete enne operatsiooni kaotada teatud kehakaalu. Teie arst võib teile pakkuda täiendavat nõu või juhiseid. Ta võib soovida teiega esialgset hindamist, kuid pidage meeles, et kui te kaotate märkimisväärse koguse kehakaalu, peate võib-olla veel hindamiskohustuse võtma enne operatsiooni. See tagab, et teie arstil on plaan, mis põhineb teie suurusel, mis teil on operatsiooni ajal.

Valige toitumise kava. Paljud inimesed teevad vea, kui keskenduda liiga palju aega ja energiat harjutamiseks ja liiga vähe toitu. Saadaval on palju tervislikke toite. Kui eelistate isiklikku aruandekohustust, kaaluge sellist programmi nagu Weight Watchers, mis nõuab iganädalasi kaalutlusi ja kellel on isiklikud tugikohtumised. Kui teil on rohkem isereguleeritud, küsige nõu oma arstilt ja järgige tema soovitusi. Võite kasutada ka kohalikku isiklikku treenerit, kes aitavad teil mõlemat dieedi kasutada.

Loo treeningute rutiin. Teie treeningu rutiin aitab teil luua kehakaalu langetamiseks vajalikku kalorivahetust. Osalege rühma sobivusklassides, jalgsi või jooksu rutiini või vastupanu koolituse rutiini. Kõik need aitavad kaalulangus. Tehke aega kasutada 30 kuni 60 minutit viis päeva nädalas. Proovige ringkoolitust, kui teil pole aega kasutada. Vastavalt National Academy of Sports Medicine, circuit koolitus on sama tõhus kui südame-veresoonkonna koolitust, nõudes vähem aega. Proovivõtu treeningu treening võib hõlmata 10 ringi 10-st, kusjuures minimaalne puhkeaeg on harjutuste vahel, nagu squats, push-ups, edasi-tagasi lunges, crunches ja hüpped. Sertifitseeritud isiklik treener võib olla väärtuslik ressurss, kui teie eesmärgid on orienteeritud kuupäevale, näiteks operatsiooni kuupäev. Isiklik treener saab koostada plaani, mis põhineb teie soovitud tulemusel, tagades, et teie eesmärgid on mõistlikud ja luua toetav keskkond. Vastutus, mida võite tunda ennast treeneri suhtes, samuti rahaline kohustus, mille olete teinud oma keha koosseisu parandamiseks, võivad osutuda tõhusateks motivatsiooniks.