Kuidas kaotada põkk ja kõht kaalu

Kui teil on oma alakeha lisaraskus, võib see põhjustada terviseprobleeme. MayoClinic.com andmetel seostatakse kõht rasva kogunemisega suuremat riski 2. tüüpi diabeedi, rinnavähi, insuldi ja südame-veresoonkonna haiguste tekkeks. Alandavale kehale kaalu vähendades vähendate nende seisundite tekkimise ohtu ja asetage toonid, karm kõhu ja põkk. Rääkige oma arstiga enne, kui teete oma toitumis- ja treenimisplaani muutusi, eriti kui teil on tervislikud seisundid või vigastused.

Asendage küllastunud rasvade ja trans-rasvhapetega toiduained, mis sisaldavad küllastumata ja monoküllastumata rasvhappeid. Praetud toidud, punane liha ja küpsetatud tooted on kõrge küllastunud rasvaga, lülitage need värskete puu-ja köögiviljade, tailiha valkude nagu kala ja kana ja täisteraga süsivesikuid. Likvideerige need rasvad, et kaotada kalorid ja kaotada kehakaalu ja põkk.

Sööge kalorid südame harjutustega vähemalt 30 minutit päevas, viis päeva nädalas. Südame harjutused põlevad kõige rohkem kaloreid, sest nad saavad südame pumpamiseks. Mine ettevalmistamiseks, mängige korvpalli, ujuge või proovige oma pere tennisevõistlusele, et põletada täiendavaid kaloreid ja kaotate rohkem kaalu põkk ja mao.

Killutage oma kõhu lihaseid koorikuga. Pange maha selja taga, painutage põlved ja asetage mõlemad jalad tasaseks põrandal. Liigutage oma käed oma rinnale ja asetage oma parema peopesa oma vasaku õla ja vasaku peopesa paremal õlal. Pange oma kõhu lihased sisse ja tõmmake aeglaselt oma pead, kaela ja õlad maha. Langetage neid aeglaselt maha. Korda 20 korda.

Piirata oma portsude suurust. Teine abistamine õhtusööki lisab täiendavaid kaloreid oma dieeti ja pakendab rohkem naelu kõht ja tagumik. Sööge teine ​​puu-ja köögiviljade aitamine ainult siis, kui olete pärast sööki ikka veel näljane. Salvestage ülejäägid korduvkasutatavates mahutites ja sööge neid järgmisel päeval lõuna.

Hinge lihaseid üles ehitada kaks korda nädalas mittesoovitatavatel päevadel. Seadke otse oma jalgadega, laiendades õla laiust, ja siis võta hiiglaslik samm parema jala suunas edasi. Põlvedele painutage oma puusi, kuni teie jalad teevad kaks 90-kraadist nurka. Hoidke oma parema põlve oma varvaste taga – kui see pole nii, astuge veidi edasi. Hoidke üks minut, seejärel vabastage. Korda vastasküljel, siis korrake 9 korda mõlemal küljel.