Kuidas kasutada elipstilist masinat kehakaalu langetamiseks

Elliptilise masina kasutamine ühe nädala jooksul peaks viis päeva nädalas olema piisav kardiovaskulaarse kehalise kasvu jaoks, et stimuleerida kehakaalu langust enamikus inimestel. Kuid mitte kõik südame vormid ei ole võrdsed. Näiteks kehalisele kehale mõjutab keha erinevalt kestust, intensiivsust, ajastust ja toitumistegureid. Järgige mõnda lihtsat juhist, et maksimeerida rasvade põletamist, manipuleerides nende treeningmuutujatega.

Ärge laske oma elliptilist südame pärast tuju tühja kõhuga. Kui peate süüa, peate olema väikese valgulise suupistega nagu paar muna või vadakuvalku kühvel. Valk ei mõjuta rasvade põletamist negatiivselt ja võib tegelikult parandada kehakaalu langust. Süsivesikud on aga meie keha peamine kütuseallikas. Kui teie kütusepaak on täis, on kehal vähe põhjust pöörduda energia rasvhappekogusesse.

Aja oma elliptiline südame treening kohe pärast vastupanuõppe treeningut. Parimat müügimeeskonna autor Jeff Anderson nimetab seda “super südame”, kuna see aitab otseselt suunata keha rasva. Isegi lühike kaalutreeningus kasutatakse meie ladustatud lihaste glükogeeni (süsivesiku kütus), mis sunnib keha energiaga rasva hakkama.

Kasutage elliptilises masinas madal- või keskmise intensiivsusega. On tõsi, et suure intensiivsusega treening põleb rohkem kaloreid, kuid kust need kalorid pärinevad? “Combat the Fat” autor Jeff Anderson selgitab, et kõrge intensiivsusega südame lõhub lihaskoe energiat. Madala kuni keskmise intensiivsusega treeningud põlevad tegelikult rohkem kaloreid otse rasvast. See ei tähenda, et suurel intensiivsusel pole aega ja koha.

Proovige HIIT või suure intensiivsusega intervalli treeningutreeningut. See südame kuju ühendab keskmise intensiivsusega lühikese kõrge ja maksimaalse intensiivsusega koolituse. Näiteks eluptilise masina treeningu ajal teete lühikesi sprnte, pedaalides nii kõvasti kui 15 kuni 30 sekundit iga paari minuti järel. Enne ja pärast treeningut võtke kindlasti mõned valgud ja süsivesikud, et optimeerida rasvade põletamist ja minimeerida lihaste kaotust.

Jaotage oma elliptiline kardiovaskulaarne treening kahe seansi vahel, kui te ei saa masinaga täis tunnis toime panna. Treeningu kestuse vähendamine võib teie metaboolset aktiivset lihaskoe kaitsta raiskamise eest. Südame on kumulatiivne, seega on täiesti vastuvõetav 30 minutit pärast ärkamist ja veel 30 minutit hiljem, näiteks lõunasöögi ajal.