Kuidas kasutada kurkuri artriidi valu

Kuldkreem on erekollane ürdi, mida on kasutatud 2000-aastastel toiduainetel, värvainetel ja Ayurveda ravimitel Indias ja Hiinas. Michigani ülikooli tervishoiusüsteemi andmetel viitab anekdootne tõestus selle efektiivsusele paljude haiguste ja seisundite, eriti selliste, mis hõlmavad pehmete kudede põletikku artriidi juhtudel. Veel hiljuti on kuldkreemiga tähelepanu pööratud Lääne tervishoiutöötajatele artriidi ja teiste lihas-skeleti seisundite raviks. Kuid käärsool võib põhjustada kõrvaltoimeid, eriti vere hõrenemist. Enne ravi alustamist konsulteerige arstiga.

Michigani ülikooli tervisesüsteemi andmetel kasutatakse kurkumat reumatoidse ja osteo artriidi korral, et vähendada valu, põletikku ja jäikust, mis lisab, et uuringud on näidanud, et pärast operatsiooni põletikku leevendab uuringud paremini kui mittesteroidsed põletikuvastased ravimid.

Võtke kurkust kapsli kujul, mitte tablettidena. Tabletid kuumutatakse ja lisatakse stabilisaator, mis aitab neil oma kuju kinni hoida. Küte vähendab ravimtaimede toimet, samas kui kapslid külmkuivatatakse, jäävad värskemaks. Soovitatav annus on 250 kuni 500 mg kolm korda päevas.

Kombineerige kurkumat ingveriga, soovitab dr Andrew Weilil põletikuvastase toime leevendamiseks. Ingver sisaldab põletikuvastaseid ühendeid, mis vähendavad turset ja jäikus. Võta mõlemad ürtid korraga kapslitesse või tee tee, tõmmake iga taime ühe tolli tükk kaheks tassiks keeva veega 15 kuni 30 minutit. Eemaldage maitsetaimed ja lisage mee või stevia magusamaks.

Lisage ensüüm bromelaiin kunstliku artriidi jaoks, et parandada mõlema aine toimet. Marylandi Ülikooli meditsiinikeskus või UMMC juhib tähelepanu sellele, et kuigi rasked teaduslikud uuringud ei toeta neid kasutusviise, näitavad Ajurveedi ravi anekdootilised tõendid, et mõlemad ravimtaimed on mõlemad efektiivsed artriidi valu raviks ja üheskoos on nad isegi võimsamad . Bromelain on saadaval kapslite kujul.

Võtke kurkkumist ja muid maitsetaimi, mis on lisatud toiduvärvide jaoks artriidiks mõeldud taimede raviskeemi, mitte koos toiduga, et suurendada nende võimet põletikust tingitud valu ja jäikus vähendada. Toiduga võetuna kipuvad nad pigem toime pigem seedimist kui liigeseid.