Kuidas kasutada rihmadega jalgrattapedaale

Pedaalidega varvasrihmad parandavad jalgrattaga ratsutamist jalgratturi käepidet. Rihmad on tihti seotud varba klambriga, kuid võivad ka eraldi tulla. Tõukaratastega ratsutamine võtab teatud praktika ja manööverdamise. Rihm peidab jalga pedaalile. Kui soovite mootorratta peatada, peate oma jala välja tõmbama õigesti või kaotama oma tasakaalu. Õnnetuste vältimiseks on vajalik õnnetuste vältimiseks jalgratta ohutus.

Asetage jalgratas stabiilsele pinnale, näiteks kõnniteel või tsemendipõrandale. Roni ronige ja libistage üks jalg rihma alla pedaalile.

Haarake rihma otsaosa ja tõmmake ülespoole, et pingutada seda kinga ümber. See peaks olema pingeline, kuid teil peaks olema võimalik pisut raskuste suunas tagasi lükata. Korda protsessi teise jalaga.

Määrake jalgratas ukseava sisse. See aitab teil end rihmaga harjumisel toetada. Push ühe pedaali lõpuni kuue kellaosani. See muudab teise pedaali kella 12-ks. Praktikas libise oma suu sisse ja välja rihma. Asetage jalg pedaali tagaküljel ja liigutage see rihmaga ettepoole.

Sõitke jalgrattaga väikese liiklusega avatud alal. Pöörata pedaalid nii, et rihm on allapoole suunatud. Treenige jalg tagasi tõmmates ja liigutage see edasi, et pedaal ümber keerata. Teie jalg libiseb rihma looduslikult nagu pedaal flips. Enne pedaali äravõtmist tõmmake jalg tagasi rihma puhastamiseks. Kui te täiustate liikumist ühe jalaga, lülitage see teisele ja treenige.

Sõitke siis, kui tunnete end mugavalt manööverdades. Alustage mõlema rihmaga, mis on suunatud allapoole. Lükake üks pedaal üle ja libistage jalg edasi, enne kui teine ​​on teisele. Peatamiseks tõmmake üks jalg tagasi ja seejärel pedaalist välja, seejärel asetage see maapinnale enne teise jalga eemaldamist.