Kuidas kasutada tervishoiutöötaja kehasõbraliku aeroobse harjutuse masinat

ExerHealthi ettevõte ja hiljem ikoon Health & Fitness on alates 1989. aastast tootnud trenniartikleid, mida nimetatakse HealthRidersiks. HealthRideri kogu keha aerobic fitness masin oli varajane mudel, mida enam ei toodeta, kuid võite seda ikkagi leida spordisaalides või Kasutatud seadmete turg. HealthRider hoiab teid pidevalt liikuma, et parandada oma südame-veresoonkonna sobivust. Pumba pedaalide pumpamine ja masina juhtraua haardumine ja postitamine erineval moel, saate kogu keha treeningu saavutamiseks tugevdada erinevaid lihasrühmi.

Soojendage viie kuni kümne minuti pärast kerget südametegevust – näiteks kiire käik – enne HealthRideri istungjärgu käivitamist.

Reguleerige masinaistme, keerates nuppu iste alla ja asetades istme vastavalt jalgade pikkusele. Kui iste on korralikult asetatud, peaks jalad jalgade pedaalide korral olema sirged, kuid mitte päris lukustatult.

Kui hakkate masinat kasutama hakkama, jätke käepide tavapärasesse asendisse ja alumise paneeli madalaimasse asendisse.

Asetage jalad masina madalamatele pedaalidele, jalgade pallid mõlema pedaali keskel. Pange oma pöial asetage jalad ettepoole.

Tõmmake käepide oma poole, samal ajal lükates jalad pedaalidega. Ühe korduse täitmiseks lükake baar oma kätega. Tehke 20 kuni 30 kordust minutis, kui alustate masina kasutamist. Töötage jõulisemalt, kui teie kliimatingimus paraneb.

Haarake käepideme mõlemal otsal ja tehke põhi tõukejõudu, et suunata oma käsivarre ja selja lihaseid. Haarake baar just kumerate osade sees ja vajutage, kui tõmbate, et suunata rohkem tähelepanu oma käsivarrele.

Sihtige oma õlavarred, hoidke riba altpoolt haaret keskpunkti lähedal.

Haarake keskmist postitust ühe või kahe käega, allpool juhtrauda, ​​rindkere, bicepsi, kvadralehtede ja hamstrike töö tegemiseks.

Tehke 30 kuni 40 kordust kiiremini – kasutades soovitud haaret, et lõpetada peamine osa oma treeningust. Liigutage laiale käepidemele ja järk-järgult aeglane oma kordamine mitu minutit jahtuda.