Kuidas lahti ja pöörlevat jalgratta juhtraami kinnitada

Jalgratta käepidemetel on kaks eesmärki: roolimine ja tugi. Vaba juhtrauad on ohtlikud, kuna need muudavad keeruka pööramise keeruliseks ja ei toeta teie kehakaalu, suurendades õnnetusjuhtumi tõenäosust. Seal on kaks kohta, kus teie juhtrauad võivad lahti saada: varsil ja peakomplektil. Vaba vars võimaldab käepidemetel vabalt keerata, samas kui lahti peakomplekt võimaldab juhtraua sünkroniseerida ratta asendiga.

Loose peakomplekt

Leidke jalgratta juhtraua peakomplekti ülaosaga Allen-mutter. Peakomplekt koosneb komponentidest, mis ühendavad teie juhtraami varre jalgratta kahvliga. Poldi nägemiseks peate eemaldama plastkaitsekorki.

Vaba vars

Joondage oma juhtrauad nii, et need on teie rattaga ruudukujulised, seejärel pingutage Allen polt 6-millimeetrilise allvee mutrivõtmega.

Veenduge, et käepidemed oleksid piisavalt mugavad, kui jalgratas asetate oma jalgade vahele jääva esirattaga. Proovige juhtraual pöörata. Teie jalad peaksid takistama ratta ja käepideme pööramist. Kui teie käepidemed pööratakse ilma ratta pööramise, pingutage Allen polt veelgi.

Leidke jalgratta vars. See on tükk, mis ühendab peakomplekti juhtrauaga. Enamik varred on L-kujulised ja pingutavad 6-millimeetrilise külgpoltiga juhtraual.

Pöörake juhtrauad nii, et need oleksid parema küljega, pidurid ja käigukangid asetsevad õiges asendis.

Hoidke käepidemed oma kohale, seejärel pingutage varras polt 6-millimeetrilise allvee võtmega.

Kontrollige, et käepidemed oleksid turvalised, üritades neid keerata ja pöörata. Kui need on veel lahtised, pingutage varras polti veelgi.