Kuidas magada ronge kaksikud

Kahepaiga vanemad saavad sageli vähem magada kui ainult ühe lapsevanemaga ja magamiskoolitus võib tunduda pigem toru unistus kui tegelik valik. Õnneks võite magada ronki kaksikud, nii et teil on vähemalt shuteye pikemad perioodid, asetage need ettekavatavale ajakavale ja lõpuks muutute kaksikute juhtimiseks paremaks. Ükskõik, kas te otsustate, et nad magavad ühes ja samas ruumis või eraldi, on kindel, et teie kaksikud on rutiinne ja ajakava võib teie jaoks lihtsamaks teha.

Määrake kaksikute jaoks etteaimatav ja järjepidev ööpäevane rutiin. Võite otsustada neid öö läbi pesta, enne kui nad panevad magama või laulma sama öölaulu. Kuid teete seda, veenduge, et järgite sama rutiini igal õhtul, nii et teie kaksikud teaksid, millal hakata oma meelt ja keha puhkeks valmistama.

Hoidke oma kaksikud kindlalt ajakava järgi. Üksindajate emased võivad oma lapsi magada ja ärgata, kui nad seda soovivad, kuid kui kaksikud ema, ei saa te midagi teha, kui lapselapsel on lubatud teha kõike kapriis. Pange need voodisse igal õhtul samal kellaajal ja veenduge, et neil on kogu päeva piisavalt naps. Hoidke ajakirja ja kirjutades oma toitmise ja toitumisharjumused, soovitab Meghan Regan-Loomis, “Rõivaste Twins: parimad näpunäited, trikid ja strateegiad rasedusest kuni lapsepõlve aastad” autoriks. See aitab teil luua looduslike ajakavade, mis põhinevad nende harjumustel, mida kaksikud on tõenäolisemalt järginud.

Ärge unustage mõlemat lapse sündimist, kui üks ärkab öösel söömiseks, soovitab Tamara Eberlein, “Uni: kuidas õpetada teie last unerežiimist nagu laps”. See suurendab aega, mida saate öösel ärkama. Esimeste kuude jooksul, kui teie kaksikud ärkavad kolm või neli korda öö kohta, lohutage toitumine; söödake esimest korda ärkasin, seejärel ärge ärge magamatud kaksikut söötmiseks enne, kui mõlemad samaaegselt asetsevad. Kui nad vanustuvad ja hakkavad sööma toitma, hinnake nende vajadusi ja ainult äratage vajadusel.

Võimaluse korral asetage oma kaksikud eraldi lastele. See tagab, et ühe twin liikumine ei äratanud teist. Säilitage oma kaksikmikud ülemistesse torsodesse pingulises tekikus – loomulikult eraldiseisvad tekid võivad aidata neil tunda soojust ja turvalisust, mida nad saavad ühest voodist koosneva twiniga magama minna.

Vältige oma kahekohalisi magamisharjumusi teistele beebidele. See võib põhjustada tunnete ennast ebasoovitavat ja rahulolematut oma lastega tehtud edusammudega. Selle asemel tean, et teie kaksikud on üksikisikud ja kaksikud ei ole võrreldavad ühe lapsega.