Kuidas mõõta naiste poksikindaid

Naiste poksikindadest väljavõtmisel on teil kolm peamist kaalutlust. Esiteks, suurus on oluline mugavaks sobitamiseks, mis vähendab käte ja sõrmede vigastamise ohtu. Poksikindad tulevad ka erineva kaaluga, ulatudes 8 kuni 20 untsi, kusjuures kergemini kasutatakse tavaliselt spetsialistide ja võistluste ajal ning raskemad, millel on paksem padjad ja mida kasutavad algajad ja sparring. Ka poksikindad kaaluvad kas ees või randmel. Eesmiselt kaalutud kindad on rohkem sõrmede pehmendamiseks, puhumisjõu temperatuurid ja tagant kaalutud kindad, mis sobivad paremini professionaalseks ja sobivaks kasutamiseks, on õhukesemate esemetega, mis tekitavad raskemaid puhanguid.

Kinnitage kangast lint mõõtmete ümber oma peopesa ja randmeosa ning märkige pikkus tollides. Mõõdetage ka oma sõrmeotste pikkust randmele. Kasutage stringi ja mõõdeta selle pikkust, kui teil pole kangast mõõtu. Kui randme mõõtmine on 6 tolli või vähem ja kaks ülejäänud mõõtmist on 7 tolli või vähem, siis vajate ilmselt väikese või keskmise naise poksikinnitust. Suured mõõtmised näitavad suurt või erakordset suurust.

Otsustage, kas soovite eelhinnatud või tagant kaalutud naise poksikindad. Enamasti valige endine, eeldades, et olete algaja ja ei kasuta kindaid midagi muud kui tava ja algaja klassid või vasted.

Asetage poksikindadesse kaal. Vali 10-oz. Kindad, kui kaalute umbes 100 naela, 12-oz. Kindad, kui te kaalute umbes 125 lbs., 14-oz. Kindad, kui kaalute umbes 150 naela. Ja 16-oz. Kindad, kui kaalute rohkem.

Pane oma käed enne pingutuskindade proovimist, kuna lint mõjutab sobitumist, ja poksiga lindistatakse naiste käed. See pole midagi muud kui jalatsite katsetamisel sokid.

Proovige naiste poksikindaid oma määratud suuruses ja kaalu järgi. Laske keegi neid täiesti pitsid kinnitada või kinnitada tihedalt Velcro külge ja otsustada, kas need sobivad mugavalt.

Proovige vastavalt vajadusele suurusele esimesele valikule või alla selle. Pidage meeles, et poksikindad tulevad ainult väikestesse, keskmistesse, suurtesse ja erakordsetesse suurtesse, seega pole parima suuruse valimiseks liiga keeruline. Valige poksikindad, mis on veidi liiga pingulised, kui need, mis on veidi lahti, kuna kindad tõmbavad natuke välja, kui need on purustatud.