Kuidas parandada jooksulint, mis on kinni

Jooksurajad võivad kinni pidada, kui need on kahjustatud, neil on vale pinge, nad on ebaühtlased või vajavad määrdeainet. Kleepuv võtete turvavöö on suur ohutusprobleem, sest see võib põhjustada teie jooksulint langemist või kannatada lihaste, liigeste või sideme vigastuse tõttu, mis on põhjustatud äkilistest ebamugavustest liikumisel. Teil on oma jooksutorustiku põhitehnilise hoolduse abil võimalik kõrvaldada kleepumine ja jätkata oma sobivuse eesmärkide saavutamist.

Kontrollige turvavöö. Aktiveerige oma jooksulint väikese kiirusega ja laske turvavööl läbi viia mitu pööret. Kui rihm on rebenenud või purunenud, tuleb see asendada. Vaadake oma omaniku kasutusjuhendit, et saada õigeid varuosi ja juhiseid, või lasta professionaalsel tehnikul teenindada oma jooksulint.

Lülitage oma jooksulint välja ja eemaldage pistikupesast vooluvõrgust.

Määrige turvavöö. Vabastage turvavöö, keerates oma jooksulint jooksul jalutuskäru libisemiskindlalt mitu pööret vastupäeva. Tõstke turvavöö ja määrige määrdeaine vastavalt pudelil olevatele juhistele; vaadake tootja soovitatud määrdeaine tüübi kasutusjuhendit. Kinnitage kruvid uuesti, lülitage oma jooksulint sisse ja laske sellel töötada viie minutiga madalal kiirusel.

Puhastage ja määrige rullid. Vabastage rullid vastavalt oma kasutusjuhendi hooldusjuhistele, mis on tavaliselt saavutatud, vabastades kruvid või poldid, mis ühendavad rullid jalgkatusega. Tõstke turvavööd, kasutage rihvel pühkides rullikute alla ja kasutage soovitatavat määrdeainet vastavalt oma kasutusjuhendile.

Reguleerige turvavöö pinget ja keskendage seda. Leidke korrutus- ja tsentreerimiskruvid kõnniteede katete ees või taga; vaadake oma mudeli kasutusjuhendist oma käsiraamatust nende kruvide täpset asukohta. Pinge vähendamine, kui rihm ilmub liiga pingul, keerates reguleerimiskruvid vastupäeva; suurendades pinget, kui rihm on liiga lahti, keerates reguleerimiskruvisid päripäeva. Turvavöö vasakule liigutamiseks reguleerige jooksulint õige osa tsentreerivat kruvi; viige turvavöö paremale, reguleerides vasakpoolset tsentreerivat kruvi.

Katsetage jooksulint mõne minuti jooksul väikese kiirusega, vajadusel reguleerige turvavöö.