Kuidas parandada võrkpallis väljaspool hitterit

Võrgupallis välisvõistluse paranemiseks peate muutuma füüsiliselt tugevamaks, suurendama oma vertikaalset hüpet, viimistlema oma löögi tehnikat ja ehitama rünnakupüüdjate täieliku arsenali. Oma mängu peate lisama oma jõule ja finesse, õppides täpselt panema kõik pildid konkurentsiolukordades.

Ehitage plahvatusohtlikkus oma puusade ja jalgade kaudu läbi plyometric harjutusi. Hüppa köis, et oma jalgadel rohkem keha välja töötada. Jooksege redeliga harjutusi tugevuse ja jalgade kiireks ehitamiseks. Kasutage hüpata hüppeid, konn hüppeid, kasti hüppeid, ühe jalgade tõukefunktsioone, kummikiba hüppeid ja vertikaalseid hüppeid.

Kasutage vastupidavustreeninguid, et oma käte, õlavarre, südamiku ja jalgade lihaste tugevus tõsta. Tehke oma programmi raames pingutuspressid, esipaneelid, hantli õlarassid, kõhu krambid, jalgade tõusud, ühe jalaga tõstejõud ja kreeni tõus.

Harjuta oma neljaastmelist lähenemist. Ärge unustage, et jalutuskäik väljub oma parema jalaga ja võta võrgust väljapoole suunatud lähenemisviis, mis annab teile parema võimaluse kohaneda komplektiga. Kasutage oma kolmandat sammu taimede ja oma neljanda sammu startida. Pöörake oma käsi tagasi oma kolmandasse sammu ja tõstke tõstmiseks oma neljandasse sammu edasi ja ülespoole. Hoidke palli enda ees, kui te hüppate. Kui lennatakse, asetage oma õlad ja käed pallile. Samuti kasutage oma kolmeastmelist lähenemist, mis on vasakult paremale ja vasakule, kiiret komplekti haaramiseks.

Harjuta oma kätt. Hoidke mõlemat kätt hüpped ajal. Pöörake oma vasaku käega palli, kui tuua oma parema käe tagasi. Reach nii kõrge kui võimalik. Pöörake palli oma hüpata ülemise õlaga, täielikult laienenud käega. Tõmmake oma randme löögiga palliga, et luua topspin. Lõpeta kiiguga parem parem käsi parema jalaga. Töötades oma kaadrite kontrollimisel, joonistusjõudude löömisel või teravate ristkülikukujuliste piltidega, et võita blokaatorid.

Lisaks rippidele tuleb välja töötada ka avanäidised. Õppige pallide tippu blokeerijate või nende ümber. Õppige võimsust – palli palli sügavamaks, et avada kohti kohapeal. Pange nõel “kiibile” või “rulli” pallile ülemiste või külgpallidega üle blokaatorite või nende ümber.

Laiendage oma pildistamise ja paigutuse oskusi. Segatakse väljalülitatud kiirusel, kasutades aeglasemat kätt, et katkestada blokeerijate ajastus. Õppige kogu arsenalit kasutama kogu koha ründamiseks. Meeskonna treeningute ajal seadke välja harjutused, mis nõuavad erinevat sorti. Mängi “Simon Says”, kus meeskonnakaaslane kutsub soovitud löögi oma lähenemisviisina löögi palliks.