Kuidas peatada pudeli toitmine väikelapsed

Pudelist eemaldamine toimub tavaliselt vanusega 1, et vältida probleeme teie väikelapsele. Laiendatud pudelite kasutamine suurendab hammaste kahjustamise võimalusi ja võib põhjustada piima ülemäärast tarbimist. Väikelapsed võivad olla vastu pudeli mugavuse ja teadmise loobumisele, kui te ei alusta üleminekut varakult. Protsessi juhtimiseks looge pudelist väikelapse võõrutamise plaan.

Tutvuge tassi

Kõigi pudelite äkiline eemaldamine võib jätta teie väikelapse häiri. Selle asemel, et keskenduda pudelite äravõtmisele, veedate aega, et integreerida sippi karikad teie väikelapsi päevani. Pakkuge tassi jahu ja suupistete ajal, kui teie väikelapse on tähelepanelik ja häiritud söömisega. Tal on väiksem tõenäosus, et ta sööb pudeli rahustavat aspekti. Väikelastel on tihtipeale kõige rohkem resistentsed tassid enne magamaminekut või napa aega, kuna rahustav pudel muutub une rutiinist osaks. Kui teie väikelaps on valmis teistest päevade kellaaegadest juua, siis sisestage magamisaega sippy tassid.

Tee pudel vähem atraktiivseks

Tassi üleminekul muutke oma väikelapse pudeli sisu vähem ahvatlevaks abiks. Vee alla piima ta joob tassi nii, et see ei maitse nii maitsev. KidsHealth soovitab järk-järgult suurendada vee kogust, vähendades samal ajal piima pudelis, kuni pakute vett ainult pudelites. Samal ajal paku sibulat tassi piimaga. Piima maitse muudab sippy tassi veelgi atraktiivsemaks võimaluseks kui pudel ainult veega.

Rahuldada vajadusi

Kui teie laps küsib pudeli, määrake, kas talle on vaja midagi süüa või jooma. Julgustada teda jooma sippy tassist pudeli asemel. Korrapärase ajakava hoidmine aitab oma vajadustele üle jääda, enne kui ta muutub karmiks. Näiteks kui ta läheb pika aja jooksul ilma toidu ja joogita, võib ta tõenäoliselt hakkama saada ja võib pudeli puudumisel nutta. Aidake teda vahetada pudeli mugavust läbi tema kallutamine või raputamine. Eriline täidisega loom või sein on väikelastele veel üks meeldivam valik.

Lahutage pudelitest

Pudelitesse varundamine on ahvatlev, aga kui teie väikelaps näeb pudeleid, võib ta neid raskendavaks muuta. Kui te ei soovi pudelit maja täielikult eemaldada, pakkige neid ära, kui teie väike laps neid ei leia. Asetage oma sippy tassid, kus pudeleid hoiti. Kui ta küsib pudeli, näita talle, et pudelid asendati sippy-tassidega.