Kuidas peatada vilisev köha

Seal on lugematuid põhjuseid köhimiseks ja hingeldamiseks. Kui teie köhaga kaasnevad ilmsed haigused puuduvad, võib teil esineda krooniline hingamisteede haigus, nagu astma, bronhiit, emfüseem või pneumoonia. Köha ja vilistav hingamine on ka teie keha viis, kuidas teate, et teie ülemiste hingamisteede ärritus, blokeerimine või nakatumine. Köhimine ja vilistav hingamine võivad takistada teil magama minema ja muutma teid väsinud ja ärritunud. Kasutades kõiki allpool toodud abinõusid, saate efektiivselt lõpetada köha hingeldamise.

Enne magamuse algust juua üks tassi ingveri teed. Ingveri tugevated vürtsikad ühendid võivad toimida remissioonina, kõrvaldades südamepekslemise sügeluse, mis põhjustab kõri sügelust. See lõõgastab ka teie hingamisteed ja annab teile laheda tunde rinnus. Võite ka süüa ingverikomme, mis annab teile sama efekti.

Massaaž eukalüpti ja mentooliõli rinnal. Nende võimsate õlide aurud tungivad hingamisteedesse, lihtsustades hingamist, kuid samal ajal rahustab teie köha refleksi. Sooja niiske rätiku asetamine rinnale toob maksimaalse kasu. Jäta õli ja rätik rinnale umbes 30 minutiks, seejärel võta kuum dušš.

Võtke kuuma duši all ja sügavalt hingake 15 minutit. Kuuma veega soojus ja aur aitavad leevendada õhu läbilaskeid ja leevendada oma rindkere hingeldamist.

Võtke ühe supilusikatäit metsikirni koor siirupi köha alguses ja vajadusel. See kõik looduslik siirup võib peatada hingeldava köha, sundides limaskesta hingamisteedesse hingamisteedesse sulguma. See mõju võib kesta paar tundi.

Jooge üks tass piparmündi tee kaks korda päevas. Tugevad ühendid piparmündil võivad leevendada su kõritust, hoides samal ajal teie köha refleksi. Vältige oma teele selliste magusainete nagu mesi ja suhkrut lisamist, sest need võivad põhjustada kõri sügelust ja süvendada köha.

Võta ravimid Prieveti tabletid üle leti. See ravim aitab teil paremini hingata, vähendades teie bronhide lihaste spasme. See ajutiselt leevendab hingeldamist, rindkere ja köhimist, mis võib olla tingitud astmast. Enne ravimi kasutamist järgige pakendi juhiseid.

Kasutage ettenähtud doseeritud inhalaatorit (MDI), näiteks albuterooli. Albuterool on bronhodilataator, mida arstid tavaliselt ravivad astma ja teiste hingamisteede raviks. See toimib teie hingamisteedel teie lihaste lõdvendades hingamisteede parandamiseks, et vältida hingeldamist, köhimist ja hingeldust. Kasutage inhalaatorit vastavalt arsti ettekirjutusele.