Kuidas pesta juukoni kuldkartulid nahkadega

Jukoni kuldkartuli kollane liha annab neile maitseaine maitse, mis muudab need kartulid tervislikuks valikuks mashinguks. Teil ei pea isegi neid koorima. Saate küpsetada neid Kanadas sündinud lemmikke oma nahkades, et säilitada oma toitaineid, sealhulgas kaaliumi, C-vitamiini ja kiudaineid ning kiiremini valmistada ettevalmistusajaga. Naturaalse niiskuse tõttu vajavad Yukoni kuldkartulid minimaalsel hulgal piima ja võid või võite neile anda Itaalia keerise, jättes need traditsioonilised koostisained välja küüslaugu, oliiviõli ja Parmigiano-Reggiano juustu asemel.

Keetke kartulid. Loputage Yukon Gold kartulid külma jooksva veega ja peske neid köögiviljaharjaga. Koormata kartul lõigatakse suurteks tükkideks ja asetatakse suured kastrulisse. Täiendava maitse jaoks lisage kaks kooritud küüslauguküünt. Kastrulisse panna piisavalt külma vett, et kartul katta umbes 1 tolli võrra. Lisage soola ja viige vesi keemiseni. Kui vesi keeb, laske leeg ja keetke, osaliselt kaetud, umbes 15 kuni 20 minutit. Kontrollige kahvlit või metallist korstnat. Kartul peab olema pehme.

Kallutage kartulid, säilitage küljes osa keedetud vett, et vajadusel niisutada.

Pange kartulid pannile tagasi.

Raputage pannil keskmise kuumusega toitu, et kartul kuivatada umbes ühe minuti jooksul.

Pange kartulid oma lemmik masheriga.

Või maitsestada. Nendel juba tükeldatud kartulitel võib olla vaja vähem kui oodatud. Või alternatiivina soojendage oliiviõli keskmises pekkivis ja küüslaugukana, kuni see on kuldne. Segage segu oma kartulipudruni, peal koos Parmigiano-Reggiano juustuga ja jätke järgmine samm ära.

Soojendage piima ahjus või mikrolaineahjus. Kasuta umbes 1/2 c. Ühe kilo kohta kartulit. Kui soovid, lisage hapukoor. Kui olete oma kartulitest ära purustanud kõik tükid, lisage soe piim ja lisage see, kuni jõuate soovitud konsistentsini.

Lisage maitsele soola ja pipart.

Serve kartulid koheselt või hoia oma kartulipüree soojas kahekordse katla ülaosas, kuni olete nende jaoks valmis.