Kuidas praadida keedetud kana

Kuigi keedetud kana on süüa ohutult, kui see on põhjalikult küpsetatud, kana praadimine enne selle serveerimist lisab maitse ja krõmpsu tekstuuri. Kuna kana on juba kuumtöödeldud, on see kiireks selle praadimiseks, mistõttu on lihtne laua toitu valmistada. See tagab ka, et kana keedetakse täielikult läbi. Serveeri see toiteväärtusega külmikutega, nagu küpsetatud kartul või aurutatud squash, ja teil on maitsvat toitu lühikese aja jooksul.

Valage toiduõli sügavasse pudelitesse või elektrivõrku. Keerake kuumus keskmisele tasemele ja kuumutage õli 375 kraadi võrra.

Kalluta tassi või kaks jahu plaadile. Lisage kuivatatud maitsetaimed ja maitseained, nagu must pipar, sibulapulber või paprika. Planeerige umbes 1 tassi jahu 4 konditustatud kana rinnale. Kuigi õli kuumutatakse, segage jahu ja maitseaineid kahvli abil, kuni kõik on hästi segunenud.

Koorige 2 või 3 muna eraldi plaadile iga 4 kondita kanarinda kohta. Eemaldage õrnalt munad kahvliga.

Korjati tükk keedetud kana paar tangid ja lange see pekstud munad, kuni see on hästi kaetud kõikidest külgedest.

Jäätise segu kantakse munaga kaetud kanarinda, kuni see on kõigilt külgedelt ühtlaselt kaetud.

Kannatatud kana viiakse kuuma õli abil mõnda tangidesse. Tehke seda nii, et teie käsi ja käepide oleksid kuumast õlikust kaugemal, mis võib pruulida kana lisamisel.

Korda peenestamise protsess ülejäänud tükid keedetud kana, lisades need kuuma õli kui lähete.

Kastke pannil ja laske kana 3 või 4 minutit küpsetada või kuni taignane kate muutub karge ja kuldpruuniks.

Keerake iga tükk kana, kasutades paari tangid. Kastke kastmeid ja küpseta 2 kuni 3 minutit või kuni teine ​​külg on karge ja kuldpruun. Kuna kana on juba keedetud, ei pea muretsema selle pärast, et keegi seda koguks.

Eemaldage kana pudelitest, kasutades mõnda tiiba. Enne serveerimist kanna kana paberrätikutele. See imab veidi toiduõli, mis vähendab praetud kana üldist rasvasisaldust.