Kuidas ravida õhuke ja laineline juuksed

Nõrgad, lainelised juuksed võivad olla väljakutseks tulla toime. See ei ole piisavalt sirguline, et kukkuda pruunikas pruun ja mitte piisavalt täis, et minna tüssitud, seksikas voodipesu nägu. Salongi töötlemine nagu värvimine, permeerimine või sirgestamine võib muuta teie juuksed võllid paksemaks, kuid õhukesed juuksed kipuvad olema habras ja karmid keemilised töötlemisviisid võivad olla kahjulikud. Pehmete juuste kujundamine läheb natuke leidlikkusse, kuid see ei tähenda, et veetaks raha headest toodetest või tunde peegli ees.

Hangi juuksed, mis muudavad teie õhukesed, lainelised juuksed kõige paremini ära. Lühem pikkus tundub tavaliselt täiuslikum, ja kimäärsed trikid nagu kihiline, habeme lõikamine ja katkised servad võivad samuti lisada helitugevuse illusiooni. Lõik, mis laseb teie nägu ja sobib teie elustiiliga, võib peita palju, nii et töötage oma juustega selle asemel, et seda võidelda.

Pese oma juukseid mahutab šampooni. Massage šampooni oma peanahka, et stimuleerida oma folliikuleid ja eemaldada kõik juuksed toode või õli, mis võib olla üles ehitatud. Loputage juukseid sooja veega.

Kandke oma peopesale neljandikku suurust libiseva konditsioneerit. Hoidke käed kokku ja loputage konditsioneer juuste pikkuses, vältides oma peanahka. Loputage konditsioneer välja kõige lahedama veega, mida sa võid seista, et lisada sära.

Käterätik kuivaks juuksed, pigistades ja eemaldades üleliigse vee. Ärge hõõruge juukseid, kuna õhukesed juuksed võivad lõhkeda. Mõõgastage välja laiadhammaste kammidega tükid, mis töötavad väikestes sektsioonides. Alustage alt ja tee oma teed üles.

Kasutage juukseid ja pihustusvaha, et lisada juustele mahu, ilma et see kahjustaks karmaid kemikaale. Lainelised, õhukesed juuksed saab kokku tõmmata ümmarguse pintsliga ja löögiküttega madalasse, mis on õhukeste juuste jaoks vähem kahjulik kui kuumade rullide korral.