Kuidas saada valgetest särkidest plekid ilma valgendi kasutamata

Selle valgendamise võime jaoks ei ole vananenud vananenud vedel kloorivahahjur, kuid see ei ole ainus võimalus plekki eemaldada valgest sallist. Mitmed potentsiaalselt vähem kahjulikud tooted toimivad peitsi eemaldajatena nii enne kui ka pesemise ajal. Ükskõik, kas teie plekid on higistatud või lekkinud, on väike küünarrasv teie parim sõber, kui tegemist on nende eemaldamisega ilma pleegitamata.

Niisutage plekid veega ja valage see vedelale pesemisvahendile. Puhastusvahend puhastage hambaharjaga hambaharjaga ja laske seda 15 minutit enne särgi pesemist istuda.

Märgige hambaharja, asetage see söögisoodatesse ja puhastage plekit pastaga. Laske söögisoodulil töötada 15 minutit enne pesemist.

Vala sidrunimahla või valge äädika otse kohvi, tee või rohu plekidesse. Säilitage kangas plekid ümber ja laske seda enne pesemist 15 minutit istuda.

Puhastage hõõguvad plekid peas ja kaelas tavalise soolaga. Kleepige veega, hõõruge soola roostevärvi külge ja oodake 15 minutit enne pesemist. Sool toimib ka punase veini ja vere plekke.

Lisage pulbri hapnikpuhastusvahendi või 1 tassi valget äädikat, söögisoodat, vesinikperoksiidi või booraks pesumasina veega.

Line-kuiv valged riided selge päikesevalguse täiendav pleegitamine võimsus.