Kuidas seadistada südame löögisageduse limiidiga polaarkell

Koolituse intensiivsust saab mõõta mitmel viisil. Borgi skaala või tajutava pinge hinnangud mõõdavad intensiivsust subjektiivselt kuue kuni 20 vahemikuga. Täpsem mõõtmismeetod on südame löögisagedus. American College of Sports Medicine soovitab töötada 50-85 protsenti teie maksimaalsest südame löögisagedusest. Need, kes on olnud füüsiliselt passiivsed, peaksid algama alumisest otsast ja suurendama aja jooksul intensiivsust. Võite kasutada südame löögisageduse monitori Polar, et määrata treeningu ajal südame löögisageduse limiit, et kindlasti jääksite kindlale südame löögisageduse tsoonile.

Vajutage kas Polar südame löögisageduse monitori nuppu üles või alla. See viib teid peamenüüsse.

Tõstke esile “Seaded” ja valige oma valik, vajutades nuppu “Alusta”. See on tavaliselt Polari monitori näol olev suur nupp.

Kasutage üles-alla nooleklahve, et tõsta esile “Exercise” ja vajutage nuppu “Start”.

Valige üks viis võimalust, välja arvatud “Vaba”. Treenimismenüüs on viis väljaõpet. Võite määrata südame löögisageduse limiite menüüs “Basic”, “Interval”, “Ownzone” või “Add New”.

Liikuge üles ja alla nooleklahvide abil “HR Zone 1”. Valiku valimiseks vajutage nuppu Start.

Määra oma südame löögisageduse piirid, tõstes esile oma võimaluse, kasutades nooleklahve üles või alla. Seadistuse salvestamiseks vajutage nuppu “Start”.

Kuulake ja jälgige oma Polari monitori, et teada saada, kas olete oma südame löögisageduse piiri ületanud. Kui olete välja töötanud, kuvab Polar monitor helisignaali ja annab visuaalse hoiatuse, kui ületad seatud piiri.