Kuidas silelihas vasikaid

Üksus ja kõhutükk on kaks vasikat, mis moodustavad vasika. Ilma nende mitmekülgsete lihasteta ei oleks teil võimalik sõita autoga, jalutada või tõsta oma varvasid. Kuid vasikad võivad olla kehatemperatuuri allikaks: liiga väike, liiga suur või isegi lihaseline. Geneetiline osa mängib teie vasikate välimuses, kuid üldine lähenemisviis sobivusele võib aidata, kui tahate oma vasika lihaseid toonuda.

Hinnake oma kehamassiindeksit või kehamassi indeksit. Selles arvutuses kasutatakse kehakaalu määramiseks kõrgust ja kaalust. Rasvakiht katab kõik lihased. Kui teie kehamassiindeks langeb tavapärase kõrge taseme suunas, peate võib-olla kaotama keha rasva oma vasika suuruse vähendamiseks. Vaba BMI-kalkulaator on saadaval Rahvusliku Südame Ringi ja Vere Instituudi veebisaidil.

Lõpetage raskuste kasutamine ja harjutuste tegemine, näiteks jala pressid või lokid, mis ühendavad vasika lihaseid. Tehke lihtsaid harjutusi, nagu kopsud, mis hoiavad teie lahja lihasmassi ilma jalgade lisamõõtmiseta.

Aeroobset aktiivsust alusta või tõsta. Kuna need on kaalulangetavad harjutused, ujumine, jalgrattasõit ja ketramine on head südame-veresoonkonna harjutused, mis kiirendavad teie südame löögisagedust ja põlevad kaloreid ilma jalgadele lihasmassi lisamata. Haiguste tõrje ja ennetamise keskused julgustavad 150 minutit aeroobset aktiivsust nädalas, mida saate oma ajakava järgi jagada istungjärkudeks.

Võtke pilates või jooga klass. Need harjutused hajutavad hingamist kontrollitud lihastega, et saavutada terviklikku meele ja kehast treeningut. Pilates on tuntud oma potentsiaali tõttu pikendada lihaseid, mis võib aidata teil neid soovitavaid pehmeid vasikaid.