Kuidas suhkruvaha kodus valmistada

Vahatamine on tõhus viis eemaldada soovimatud keha juuksed, kuid see ei ole odav, kui seda teete professionaalne. Ja kuigi on olemas vahatustarvikud, mida saab osta narkootikumide kauplustes, võivad need ka maksta üsna senti. Sa ei pea panku lihtsalt purustama, et saada siidiselt sile vahatöö. Ainult mõne koostisainega saate kodus teha karva eemaldamiseks suhkruvaha. See udusulmav kleepuv vaha vabastab juukseid ja sul on isegi raha, et andeks mani / pedi.

Paigutage nelja kummeli tee kotti kastrulisse. Kata veega ja keeda. Pärast keetmist eemaldage soojusest ja laske tee kotid 30 minutiks püsti. Teekotid tühjendage ja võtke ½ tassi teed ära.

Valage tühi kastrulisse 1 tassi vett. Lisage ½ tassi vett ja ½ tassi praetud kummeliga teed.

Sega 2 tassi suhkrut ja 2 spl. Värske sidrunimahla. Võite kasutada valge suhkru või pruuni suhkrut. Loputage hästi lusikaga, nii et suhkur ja vedelik ühendatakse põhjalikult.

Kuumutage suhkrut ja vedelat segu keskmise ja kõrge kuumusega, pidevalt segades, kuni see keeb. Lase keeda paar minutit või kuni see muutub pisut tumedamale värvile kui algselt. Eemaldage kuumusest ja asetage klaasist kaussi.

Laske suhkruvaha enne selle nahale kandmist sooja temperatuuriga jahtuda.