Kuidas teada, kui butternut squash on valmis süüa

Täiuslik butternut squash on tihe, magus ja mitmekülgne, et see toimiks iga söögikorra ajal. Squash, mis on juba liiga vara korvatud või kestab selle peal, on siiski kuivanud või pehme ja maitsetu. Selle asemel, et riskida oma sööki halva butternut squashiga, kaaluge kõiki oma turuvõimalusi, kui soovite, et võtaksite aega, on kerge leida kõige paremat hunnikut.

Butternut Squash põhitõed

Teie toidupood võib veeta butternut squash aastaringselt, kuid selle tipphooaeg on suve hilissügiseni. Squash on tehniliselt puu, sest see sisaldab seemneid ning selle liha ja koor on küpsed nii kollase kui ka oranži toonid. See värv näitab karotenoide või toitaineid, mis kaitsevad sind südamehaiguste eest, mis liha sisaldab. Butternut squash on ka madala kalorsusega, peaaegu rasvavaba ja pakendatud kiudude, folaatide, kaaliumi, C-vitamiini ja B-6 vitamiiniga.

Õige Squashi valimine

Teie squash ei valmeta palju pärast seda, kui see on korjatud, nii et vali üks, mis on valmis sööma. Võta välja squash, mis tundub raske ja raske. Vältige mistahes hõõguvat nahka, mis näitab, et see on valatud liiga vara või kellel on roostevärvidega laigud. Kogu squash peaks olema tuhm oranž värv, kuigi väikesed plekid ei ole probleemiks, kui pole märki, et midagi on liha läbinud. Vali kindaks tükiks olev squash, vars hoiab squashi liiga kiiresti kuivanud.

Ladustamine ja ettevalmistamine

Kui see on lõigatud, võite pakkida butternut squash plastkorgiga või hoida seda õhukindlas konteineris ja see jääb külmkapis kehtima kuni nädalani. Kui te seda ei lõigata, kestab see kauni, pimedas kohas kuni kolm kuud, ärge hoidke seda külmikusse. See jääb söödavaks, kuni nahk hakkab pehmeks saama ja lehed arenevad. Söögivalmistamiseks mõeldud squashi ettevalmistamiseks kasuta koorikutükkide lõikamiseks köögiviljade koorikut või teravat noa. Lõika squash pooleks ja visake seemned välja ja siis küpsetage.

Retsept Ideed

Saate küpsetada, keeda, auru või grilli, kuid suhkruga, ja küpsetamine on eriti lihtne valmistada peaaegu iga retsepti jaoks. Aluseliseks ettevalmistuseks lõigake liha tükkideks ja visake need ära oliiviõliga. Levitage tükid välja küpsetusnõusse ja küpsetage ahjus, kuumutatakse temperatuuril 400 F umbes 30 minutit või kuni tükid on pehmed. Piserdage tükke soola ja värskete, tükeldatud maitsetaimedega, piserdage neid, et teha röstitud alternatiiv kartuli kartulile, või piserdage neid segistis ja kasutage neid tükkide või pudingiprepsi abil või täitke ravioolid.