Kuidas teha mac & juustu kasutades alfredo kastmes

Alfredo kastme kasutamine macil ja juustul võib olla maitsev, kuid küllaltki rasvane tempos muutus. Sõltumata sellest, kas küpstate selle nõusse oma ahjus või ahjus, kasutage madala rasvasisaldusega koostisosadega Alfredo kaste, mis aitab parandada söögikorra toiteväärtust. Kuigi Alfredo kastmes on teatud määral ettevalmistamisel ette nähtud, on teie pasta valik ka oluline. Alfredo kaste jääb paksuks kastmeks, mis nõuab suurt ja kindlat makaronit, mis suudab vastu pidada kastme kaalule, kuid ei küpseta.

Vähendage maci ja juustu “mac” osade keetmisaega ühe kuni kahe minuti jooksul. See tagab, et pasta jõuab vaevu al dente’i või riik, kus pasta on pehme, kuid veel kergelt närimis.

Eemaldage pasta makaronist, kuid mitte loputa seda. Individuaalsete kiudude või makarontoodete tükkide külge kinnine tärklist loob kleepuva pealispinna, mis tagab, et kaste kastme põhjalikult katab.

Vähendage Alfredo kastme iseloomulikku paksust, loputades selle kooritud või madala rasvasisaldusega piimaga. Maitsva konsistentsi jaoks ühendage 1/2 tassi piima iga tassiga Alfredo kastmes.

Kuumuta Alfredo kastme segu kastmes; soovi korral lisage enne kastme ja keedetud makaronide ühendamist maitsed segada täiendavaid maitseaineid, nagu näiteks tükeldatud juust ja must pipar.

Lisage küpsetatud makaronid Alfredo kušekastmes kastrulis ja segage koostisosade ühendamiseks. Kui kavatsete oma maki ja juustu küpsetada, viia pasta ja kaste kastrust 2-1 / 2-3-qt-le. Kuivatuskappi.

Küpsetage Alfredo mac-i ja juustu mõõduka temperatuuriga 350 kraadi Fahrenheitiga umbes 30-minutilise ahju või küpsetage seda küpsetamiseks umbes kümme minutit.