Kuidas teha oma ratast jalgrattaga

Kui ilm muutub külmaks ja tormituaks, ei pea jalgratas garaažis käima. Selle asemel muutke see jalgrattaks, mida saate oma elutoas mugavalt sõita. Neile, kes on kulutanud palju aega ja raha, et oma tsüklit õigeks sobiks, on see eelistatav viis siseruumides töötamiseks, selle asemel, et kasutada väiksema häälestusega jalgrattaid. Siin on kaks võimalust: kas kogu oma jalgratas paigutada lamedale rulluisale või peatada rattaga treeneriseadme tagumine ratas.

Jalgratta rollerid

Valige kodu oma kodu lähedal tühja seina ja suhteliselt väikese segadusega. Jalutusrullide jaoks on vaja jalgrattaga vähemalt jalast pikemat ruumi ja umbes kaheksa meetri pikkusega ala, mis annab sulle piisavalt ruumi, et mitte kukkuda midagi. Ideaalis on alal mõne tüüpi padjad või vaipkatted, mis pehmendavad teie langust, kuid võite asetada ka vaipa või matt rulliga külgnevalt.

Jalgrataste koolitajad

Seadke ühe seina rullist kõige pikemat külge umbes 6 tolli kaugusel seest, nii et peate ennast kindlalt kinni hoidma seinale.

Mõõtke kahe rattaga telgede vahelist kaugust. See on teie jalgratta “teljevahe”. Määrake oma jalgratta seina kõrval rulliseadme ja seina vahel, nii et võite seda kasutada rullide paigutamiseks järgmises etapis.

Lükake tagaluuk, keskosa ja rullid mööda teekonda nii, et esiratas oleks alles esiratta telje all. Liikumise ajal liigub esiratas mööda esirulli ülemist osa. Sõltuvalt teie poolt kasutatavast rullikust võib teie rulliseadmes olla märke, mis näitab, et esi-, kesk- ja tagumine rullikud paiknevad teljevahega. Kuid üldiselt peaks kesk- ja tagumine rullid olema tagumise telje all ja umbes kaks kuni kolm tolli selle ees ja taga, võimaldades seljatoed ühtlaselt mõlema rulliga peal ja sees.

Määra rattad jalgratta külge ja kinnitage jalgratas. Asetage käsi seinale, kui alustate pedaalimist keskmise tempo juures. Võib kuluda mõnda aega, et saavutada tasakaalu, mida te vajate rulluisutamise juhtimiseks, nii et ärge üllatage, kui jalgratast kukub paar korda. See on koht, kus pehme maandumiskoht on tõesti käepärane.

Määrake oma jalgrattaga treener kohale, kus on umbes kuus jalga pikisuunas ja umbes neli jalga laiuselt.

Eemaldage jalgratta tagumine telg kas lahti poldid mutrivõtiga või vabastades kiire vabastushoova ja vabastades kiirelt vabastava nupu vastasküljel.

Määrake oma tagaratt koolitaja kahe külje vahel, rehvi tagumine pool treeneri rullist.

Hoidke jalgratast üles nii, et tagatelje avad oleksid treeneri sisekaamiga horisontaalsed metallist naelad. Seejärel libistage treeneri telg “tindikassetti” läbi tagaratta telje ava.

Kinnitage pingutusnupud treileri raami mõlemale küljele, kindlustades seega jalgratta treenerile.

Reguleerige rullik tagumise rehvi lähedale nii, et see puudutab rehvi.

Pinge ja üldise mugavuse katsetamiseks paigaldage jalgratas ja tsükkel keskmise kiirusega. Kuna sellist tüüpi treeneril on stabiliseerivaid vibreid, pole teil peaaegu sama palju tasakaalustusprobleeme nagu rull-tüüpi seadmega. Sellegipoolest võib sellel teel sõitmiseks kuluda mõnda aega, nii et võtke kõigepealt aeglaselt.