Kuidas testida vererõhku

Vererõhu testimiseks on mitu võimalust, mida mõnikord nimetatakse füüsiliseks. Tööpakkujad, töötajad, üliõpilased ja sportlased on mõned lootustandvad inimesed, kes peavad läbima testimise, et saada positsioon, kus tervislik seisund on määramisprotsessi tegur. Patsiendil ei pruugi olla aega, et kasutada mõnda hüpertensiooni juhtimiseks kasutatavat tööriista. Vererõhu testid on vaid üks füüsikalisest aspektist, kuid praegu on peamiseks probleemiks vererõhk.

Hinga esmalt 15 minutit enne katset sügavale. Madal hingamine suurendab vererõhku. Deep hingamine nõuab rohkem väljahingamist kui hingamine. Hingake läbi nina, hoides loendamist viieks või kuueks sekundiks. Laske kõhu pigem laiali kui rinnus ja hingake suu läbi üksteist kauem kui sissehingamine.

Joo 20 oz. Peedi mahl. Peedi mahl sisaldab nitraati, komponenti, mis laiendab veresooni ja suurendab verevoolu. Londoni St Bartholomewi haigla uuringus osalenud osanikud näitasid vererõhu langust vähem kui ühe tunni jooksul pärast jooki jootmist 20 untsi. Peedi mahl. 2,5 tunni jooksul näitasid osalejad olulist vererõhu langust.

Võtke kõvasti kõndima vähemalt 15 kuni 20 minutit. Kuigi vähemalt 30 minutit kehalist aktiivsust viis päeva nädalas võib vererõhku üldiselt vähendada ja see on efektiivne hüpertensiooni raviks, võib patsiendil olla aeg, mis on vajalik regulaarse füüsilise koormuse tagamiseks, mis avaldab vererõhku märkimisväärset mõju enne testi. Kuid isegi lühike jalutuskäik annab rütmilise hingamise, mis vähendab vererõhku, vähendades keha stressi vastust. Lisaks suurendab hapniku lisamine hapniku südamega tõhusamalt, vähendades seeläbi stressi või survet südamele.

Joo klaasi vett. Vesil on närvisüsteemi rahustav toime ja vesi loputab välja naatriumi, elementi, mis suurendab vererõhku. Jooge korraga suurema osa veest, mitte päevas mitme aja jooksul vette püüdmiseks. Vesipiima võtmine kogu päeva jooksul on kasulik hüdreeritud, kuid kiiremaks vererõhu mõjutuseks jookse klaas vett otseseks rahustavaks ja vererõhu languseks.

Sööge banaani või muud kaaliumisisaldusega toitu. Kaalium on elektrolüüt ja mängib olulist rolli mõnes mehhanismis, mis kontrollivad verevoolu ja südameteid. Kaaliumipreparaadid võivad enne vererõhku langetamist võtta neli kuni kuus nädalat. Sõltuvalt sellest, kui kiiresti keha metaboliseerib kaaliumisisaldusega toitu, võib vererõhk mõne tunni või kahe tunni jooksul langeda kaaliumisisaldusega toidu söömisele. Vaadake ressursse kaaliumisisaldusega toiduainete loendi jaoks.

Enne ravikuuri külastamist vältige ebatervislikke toite ja harjumusi. Hoiduge suitsetamisest vähemalt üks tund enne kohtumist, kuna suitsu vähendab hapniku tarbimist ja teeb südame tööd raskemaks. Vältige rasvaseid toite, mis sisaldavad sageli palju naatriumi ja suurendavad vererõhku, vähemalt kaks päeva enne füüsilist manustamist.

Enne testimist või kliinikusse külastamist võtke nap. Uuringus Liverpoolis Liverpoolis asuvas Liverpoolis asuvas John Mooresi ülikoolis läbi viidud uuringus leiti, et naps vähendab südame pinget ja survet. Enne kohtumisi testimiseks võtke nap, mitte kauem kui üks tund.

Ärge andke hommikul kohtumist ja öelge arstile ärevuse testimise kohta. Hommikune hüpertensioon on tavaline, kuna vererõhk on hommikul suurem. Paljudel patsientidel esineb valge karvkatte sündroom, mille korral võib arstlikus keskuses vererõhk normaalsest tasemest kõrgem.