Kuidas treenida ilma lumega lumelaua

Kui te ei ela Põhjapoolusel, siis pole sul tõenäoliselt eeliseid aastaringselt lumi, mis lumelauaga harrastada. Võib arvata, et seanss sobib ainult järgmise aasta lumelauaga sõitmise võimaluste prognoosimiseks, mitte harjutamiseks. Kuid te ei pea laskma lume seisundit oma kehas kokku puutuma ja omandama oskusi, mis on vajalikud nõlvade purustamiseks ja värske pulbri pühkimiseks.

Kui teil pole lunda, võite vaadata sarnast spordiala kui järgmise parimat asja, mida praktikas hoida ja lumelaua oskusi parandada. Lumelauaga sõitjad ja võistlejad, nagu Broc Waring ja Shaun White, on ka ratastega sportlased, ja nad võtavad kasutusele alternatiivse spordi, aidates neil lumelauaga sõita. Sellepärast, et kahel spordialal on palju ühist. Et rula on hästi, peab teil olema lumelauaga sõitmine ja stabiilsus. Peate sõitma vastupidises suunas, nagu te tavaliselt teete, kui puutute rummaruumis oleva minirändiga ja selle liigutamine õnnestub, kui peate lumelauasõidule lülitama manöövreid. Paljud hüppeid ja trikke jagatakse ka raiderite ja lumelauaga sõitjate vahel, nagu näiteks ketramine, poolpipeade ja raudtee ja kasti trikke. Nancy Worrelli soovitust kasutage oma 2008. aasta raamatus “The Complete Idioot Guide to the Backyard Adventures”, mis aitab teil keerata ja kududa.

Batuudi marsruudil harjutamine suurendab teie vastupidavust, samuti aitab teil kapteni löömist ja hüppamist trikke teha. Kui olete täiuslikke käike nagu ketrus, flipping ja ümberpööramine, minge samm edasi ja võtke oma lumelaua koos sinuga trampile nagu Maailma Karikavõistlussõitja Liu Jiayu. Treeningul oma lumelauana harjutades hüpates, haarates ja tibis pealetükkides, on võimalikult lähedane, kui sa saad harjutada samu liigutusi lumel. Võite isegi rööpad praktiseerida, libistage oma batuuri keskele maskeeriva lindi pikkust. Kujutlege lintriba rööpapiga, kui sa sellel igal suunas hüpata.

Lumelauaga sõitmine on füüsiliselt nõudlik, mistõttu ei tohiks lumesaju väljaõpet teha, kui peaksite kehal seisma hakkama. Sel moel suudate vastu pidada lumelauaga raskele hooajale minimaalse valususega ja vigastustega. Aeroobsed harjutused, nagu jalgrattasõit ja sõitmine, muudavad teie südame-veresoonkonna süsteemi kujuks. Tugevus kogu keha, mitte ainult jalgade väljaõppe, aitab vältida vigastusi ja aidata teil liikumisi teha, hüpata ja seada trikke. Lumelaudade instruktorite Ameerika liidri Linda Crockett’i artiklis National Ski Patrol soovitab ka, et venitamine oleks paindlikkuse suurendamiseks igapäevane koolisisene koolitus.

Pulomeetrilised harjutused on lumelaudade jaoks peaaegu kohandatud. Kaasa harjutusi, nagu kasti hüppab, kükked hüppab ja trepp hüppab oma murdosa lumelaua koolitusel. Tehke sügavuse hüppeid, et treenida korralikku maandumise tehnikat. Jussi Oksaneni soovitusel on üks harjutusi, mis hõlmavad Bosu palli kasutamist ühe jalgade stabiilsuse humaliseks. Oksanen ütleb, et see treening aitab vältida vigastusi vigade korral ja valmistab teid pehmete maandumiste jaoks.

Juhtida sarnast sporti

Kasutades batuut

Offseason Conditioning

Lumelauaga harjutused