Kuidas vähendada b6

Vitamiin B6, mida nimetatakse ka püridoksiiniks, on teie tervisele oluline komponent. Need vitamiinid aitavad toidu muutmisel energiaks, säilitavad terved juuksed, naha ja silmad ning puhastab maksa. Samuti vastutab see normaalse aju funktsiooni ja arengu eest, samuti punaste vereliblede tootmise eest. Arenenud riikides on B6-vitamiini vaegus haruldane, kuna see on toiduga rikkalik. Selle asemel on ülekaaluline vitamiin B6 tõenäolisem. Sellegipoolest peaksite alati enne oma vitamiinide tarbimist vähendama oma arstiga nõu.

Lõpetage B6-vitamiini sisaldavate toidulisandite võtmine, sealhulgas multivitamiinide, tablettide, pehmete geelide ja pastillide kasutamine. Selle vitamiini asemel kasutatakse tüüpilisi nimetusi, nagu püridoksaal, püridoksamiin, püridoksiinvesinikkloriid ja püridoksaal-5-fosfaat.

Piirata oma B6-vitamiini rikkalikke toite, näiteks kangendatud teravilja, banaanide, lõhe, kalkunite, kana, kartulite, spinati ja sarapuupähklite tarbimist. Näiteks Linus Paulingu Instituudi andmetel võib 1 tassi kangendatud teravilja sisaldada kuni 2,5 mg püridoksiini.

Jooge vett, et aidata kehast eemaldada B6-vitamiini. Kuna see ühend on vees lahustuv, on Memorial Sloan-Kettering Cancer Centeri kohaselt peamine eritumisvahend uriiniga. Tavaliselt kulub kehas 15 kuni 25 päeva, et kõrvaldada kasutamata püridoksiin. Joo kaheksa, 8-oz. Veeklaasid päevas tervisliku toitumise osana.