Kuidas vähendada mao rasva kuue pack abs

Kuuspaki mao rasva müük on enam-vähem kaheastmeline protsess, kui lihtsalt käivitub rida crunches, keerdumisi ja muid harjutusi, mis on suunatud abs. Ab harjutused võivad südamikku tugevdada ja toonida, aga pole võimalust koheselt vähendada kõht rasva. Selle asemel peate vähendama kogu keha rasva dieedi ja füüsilise koormuse kaudu, kui te kunagi loodate näha toonitud kõhupiirkonda.

Kõrvaldage oma dieeti liigse kaloritase, vähendades portsjoni suurust ja valides tervislikumaid toite. Kuna 1 kilo rasva sisaldab 3500 kalorit, võite oodata, et kaotate 1 naela nädalas, vähendades oma kalorite tarbimist, et jõuda puudujäägini 500 kalorit päevas. Kaalu kaotamisel vähendate keha rasva, mis võib aidata vöörihma kärpimist.

Valige terve teravili üle rafineeritud. Kaunviljade, pruuni riisi, odra, bulgari, nisu ja muude tavaliste teraviljade valmistatud tooted võivad aidata teil kõhutäht tõhusamalt ära lasta.

Jooge vett teiste jookide peale. Vesi mitte ainult ei jäta janu välja, vaid ka kaloreid. Joogivesi, mahl, õlut või muid kaloreid sisaldavaid jooke võib teie kehakaalu langetamise eesmärke saboteerida, suurendades kalorite tarbimist.

Suurendage oma kehalise aktiivsuse taset, saades mõnda tüüpi südame harjutust kõige nädala jooksul. Hea eesmärk on vähemalt 30 minutit mõõduka intensiivsusega südame, näiteks ujumine, jalgrattasõit, jalutamine või tantsimine. Te saate ka suurendada treeningu intensiivsust, et põletada rohkem kaloreid, aidates saavutada kalorite puudujääki, mis on vajalik kõht rasva kaotamiseks.

Lisage jõutreeninguid oma treening rutiini. Vaba kaaluga tõstmine, kaalumismasinate kasutamine või isegi takistusribade proovimine võib aidata teie raami lihaseid lisada. Lihased põlevad rohkem kaloreid kui rasvad, seega suurendate tegelikult kogu kalorite arvu, mida keha kogu päeva jooksul kasutab. Nagu füüsilise aktiivsuse suurendamine, võib see aidata teil selle kaltsiumi puudujäägi saavutada, et mao rasva maha jätta.

Kõigi treeningu ajakava kõhuõppusteks. Kahekordsed liftid on suunatud teie alajäseme lihasele, transversaalsele kõhukinnisusele. Pange oma selga põrandale. Asetage oma käed, peopesad alla oma ristmikuni. Tõstke mõlemad jalad korraga 90-kraadise nurga alla. Langetage neid aeglaselt tagasi. Töötage oma teed kuni 10 jala liftide aja jooksul.

Keha rasva vähendamine

Toniseeriv Abs

Töötage mõnda vaagnapõhja lifti oma ab rutiini. Pöörake oma selga oma põlvedega, painutatud 45-kraadise nurga all. Puhke käed külgedelt, seejärel pingutage kõhupiirkonnad. Sealt tõsta oma puusi ja tuharad eemal põrandast. Hoidke hinge või kaks, siis pöörduge tagasi oma algsesse asendisse. Korrake

Tõstuki tõstmine koos vaagnaga. Pange põrandale põlved, painutatud 45-kraadise nurga all ja käed külgedele. Joonista oma kõhutükki oma selgroo poole, kuni teie seljaosa asetseb tasasele põrandale. Samal ajal kallutage oma vaagnat üles. Hoidke seda kujul vähemalt kaks hingetõmmet ja pöörduge oma algasendisse. Korrake

Proovige kasutada sobivat palli, et muuta oma kõhu treeningut. Võta istekoht fitness-palli, asetades oma jalad puusa laiusest peale põrandale. Paigutage selga ja hoidke oma käed rinnal, nagu ka koorikuga. Kallutage abs ja aeglaselt tahapoole tagasi. Hoidke hingetõmbeks või kaks ja pöörduge tagasi oma algasendisse. Korrake

Pange oma küljed sisse, lülitades selle rutiiniga torso keerduma. Kuigi on palju variatsioone, on standardversioonis teie püstises asendis väike kaal teie kätes. Pöörake oma torso paremale, pöörake keskpunkti ja pöörake vasakule. Korrake