Kuidas visata paremini shot put & discus

Löök ja discus on viskamine sündmuste rajal ja valdkonnas. Löökpalliga kaasneb raske, ümmarguse metallist palli viskamine, samal ajal kui kettaga kaasneb rasked ümarad kettad. Spordi treeneri Brian Mackenzie sõnul vajavad löögi- ja ketasõidukid lõhkekindlat jõudu, kiirust ja tasakaalu. Rööbastee viskamise ürituste täiustamiseks peate keskenduma spordi eripära parandamisele ja viskamise tehnika täiustamisele.

Tehke olümpia stiilis treeningut, et oma jõudu parandada. Spordi treener Brian Mackenzie märgib, et need liftid algavad maapinnast ja lõpevad energiaga, mis plahvatab läbi käte. See tähendab, et need liftid jäljendavad löögi liikumist ja ketta viskamist. Mackenzie soovitab täita paljusid olümpiavõilike liftide variatsioone, sealhulgas jõu puhastust, lööki, tõukefunktsioone ja linde.

Tõstke kaalu ülemises osas tagasi ja näete paranemist. Mackenzie märgib, et ülemine seljaosa on viskaja jaoks ülioluline. Ülemine tagakülg on töötatud liikumistega nagu ridad, õlarassid, tõmblukud, tõmblukud ja latid.

Ärge unustage töötada ka jalgu ja südamikku. Mackenzie nõuab olulist põhitegevust ja märgib, et jalad pakuvad baasi ja stabiilsust. Mackenzie soovitab keskenduda väliskülgedele, vasikatele, pahkluudele ja hamstrikele. Viltused on tähtsad viskamise ürituste pöörleva tegevuse tõttu.

Harjuta oma viskamise vormi ja tehnikat. CanThrow.com märgib, et teie lihased peaksid töötama koos ja iga osa peaks aitama teisel liikuda nii palju kui võimalik. Sellise võimaluse saavutamiseks võib teie konkreetse väljaõppe ja oma viskamise parandamine olla kasulik.