Lingcodi kalapüügi kohad linnas Washingtonis

Lingcod on väga vastupidav kala, mis elab rannikuvetes täielikult Mehhikosse Alaska. Kuigi see ei ole tursapere suguvõsas, võib selle nime põhjendada sarnase välimusena Atlandi ookeanis leitud tursast. Washingtoni osariigis on kala püüda palju suurepäraseid kohti. Lingcodi kalapüügi hooaeg algab 1. mail ja saak on hooaja alguses parem. Enne väljastamist võite kindlasti saada kalapüügilitsentsi Washingtoni kalade ja loodusvarade osakonnalt.

Puget Sound – mereala 9

Puget Soundi merepiirkonnas 9 on Washingtonis üks parimaid lingcodipüüki. Esimene kohapeal tabanud on valdav baar. Vesi jääb vahemikku 40 kuni 75 jala sügavusele. Baari piirid on rannas olevad majad, mis tähistab ida otsa. Läänepoolt on piiritletud vees oleva poidiga. Double Bluff ja Foulweather Bluff on kaks peamist lingkodipüüki. Vesi kõigis nendes piirkondades on 40-80 jala sügavuses. Kala idablastest läänes piki Double Bluffi otsa; keskenduge Foulweather Bluffi kirdeosadele.

Seattle’i piirkond

Everett’i sadama linn on Seattle’ist umbes 30 miili põhja pool. Seattle’i ja Everetti vahelised Puget Soundi veed on linnukesed ja saared koos kivimitega, täpselt elupaigad, mida võiksite lingkodest elada. Ideaalne sügavus on vahemikus 40-100 jalga ja sellel vahemikus sügavamal asuvatel kaljurikastel aladel tuleb edu saavutada. Kalapüügijuhenditega harrastatud paate pakuvad paljud Seattle’i piirkonna ettevõtted.

Fairhaven

Fairhaven on umbes 20 miili lõuna pool piiri Washingtoni ja Briti Columbia vahel ja 2 miili kaugusel Interstate 5 läänest. Sellel on väike kai, kus praamid sõidavad Victoria, Briti Columbia osariiki. Bellinghami lahe ääres lääne suunas on väikesaarteks, lõunas on Samishi laht. 10 miili raadiuses asuvates edelates edelates avanevad suurepärased Lingcodi püügipiirkonnad. Fairhaveni ümbritsevatel vetes on palju väikeseid saari. Ideaalstrateegia on selle piirkonna saartel ja selle ümbruses asuvates piirkondades üle 40 kuni 100 jalga sügav vesi.

Aberdeen

Aberdeen avaneb üle Grays Harbouri, mis piirneb Vaikse ookeani ranniku lähedal. See asub ligi 50 miili kaugusel Olympia-st Washingtonist, marsruudi 101 ja 12. marsruudi ristumiskohas. Off Grays Harbour on North Bay ja South Bay. Need veed on hästi kaitstud Vaikse ookeani piirkonnast, nii et väiksemad paadid suudavad toime tulla mis tahes tekkivate paisudega. Neile, kellel on suuremad paadid, pakub Vaikse ookeani rannikuala väljaspool sadamat põhja ja lõuna suunas lingcodi leidmiseks mõningaid ideid.

Port Townsend

Port Townsend Puget Soundi suu lääne pool. Port Townsendis asuv jahisadam on peatuse vahel mandril ja Keystone’i vahel, kuid mis veelgi olulisem, Port Townsendi ümbritsevad veed on suurepärased Lingcodi püügipiirkonnad. Läheduses olevad lahed, mis vajavad triivimist, on Admiraliteedi laht, Mutiny laht, Oak Bay ja Useless laht.