On lapse šampoon täiskasvanute jaoks?

Kui tegemist on teie ilu rutiiniga, siis mõnikord on teil kiusatus saada natuke loovat. Baby šampoon tundub habras kui tavaline šampoon – kui saate seda kasutada lapsele, oleks mõistlik, et võite seda kasutada täiskasvanu jaoks. Kui otsite imiku šampooni proovida, peate esmalt teadma mõned asjad.

Miks Baby Shampoo?

Paljud täiskasvanute šampoonid sisaldavad koostisainet naatriumlaurüülsulfaadina, mis on puhastusvahend. Kuid sulfaadid võivad oma juukseid kuivada, nii et paljud inimesed otsivad alternatiive. Baby šampoon sisaldab amfoteerset pindaktiivset ainet, mis on ka puhastusvahendid, kuid mis on traditsiooniliste sulfaatidega vähem karmid. Seetõttu kasutate beebi šampooni juukseid, jätmata seda nii kuivaks.

Nõrk külg

Kuna amfoteersed pindaktiivsed ained on kergemad kui sulfaadid, on need juuksed kergemad, kuid need ei pruugi olla nii efektiivsed. Võimalik, et jätate kas mitte-väga suurepärase puhtaks või peate paar korda koristama, et saada ideaalseid tulemusi. Seda saab teha, kuid juuste puhastamisel võib teil olla vaja veel mõni minut.

Asjad, mida otsida

Mõned beebi šampoonid sisaldavad säilitusainet nimega quaternium-15, mis juhul, kui kasutatakse, vabastab formaldehüüdi, mis võib põhjustada nahaärritust. Et olla õiglane, on ka täiskasvanud šampoonid, mis sisaldavad ka kahjulikke kemikaale. Kui imetate lapse šampooni – või selle mis tahes šampooni – lugege etiketti. Otsige koostisaineid, mis sisaldavad tähti “-eth”, millest mõned on polüoksüetüleen, polüetoksüetüleen, polüoksüno-letüleen, polüetüleen ja polüetüleenglükool, mida võib samuti märgistada “PEG.

Kasutage täiendavat abi raseduse ajal

Hoolitse ohtlike kemikaalide eest hoolitsemisel, eriti kui ootate last, sest teie kasutatavad tooted võivad mõjutada ka teie lapsi. Ja muidugi, kui teil on oma väike kimp rõõmu, vali kindlasti baby shampoos, mis on nende jaoks tervislikum. Niikaua kui kontrollite etiketti ja olete rahul, on beebi šampoon täiesti hea teie ja teie lapse jaoks.