Poksi tõste kottide valmistamise juhised puidust välja püstitatakse

Raske kott on ikooniks ja hädavajalik vahend poksi- ja muude võitluskunstide väljaõppeks, ütleb Oregoni sõjakunstide õpetaja Dave Coffman. Enamikel võitluskunstide koolidel on üks käsi, kuid teie koolituse käigus võite soovida seda kodus paigaldada. Kui teie kodus on nähtavad ja kergesti ligipääsetavad laed, siis on koti paigaldamine üsna lihtne. Kui ei, siis peate ehitama seinale paigaldatud raami, mis kindlustab sageli kasutatava raske kotti kaalu ja kallutamise.

Ettevalmistus

Mõõda lae kõrgus ruumis, kus soovite kotti paigaldada. Mõõda kahe ruumi vaheline kaugus ühes ja samas ruumis.

Assamblee

Lõika mõlemad 84-tollised suled, mille pikkus on 6 tolli lühem kui teie ruumi kõrgus. Need on teie raami tugijalad. Näiteks, kui lae kõrgus on 88 tolli, lõigaksite iga valguskihi kuni 82 tolli. Kui lae kõrgus on 90 tolli või rohkem, ärge lõigake neid talasid.

Paigaldamine

Lõika 120-tolline läbimõõt 11 tolli võrra lühem kui teie ruumi seinte vaheline kaugus. See on teie raami pealõik. Kui ruum on laiem kui 131 tolli, võite leida kitsa koha kotti paigaldamiseks või pikema kiiruse leidmiseks.

Puurige 1/4-tollise läbimõõduga auk läbi oma ülemise sulgu täpse keskpunkti, pooleldi mõlema otsa ja pooleldi vahel mõlema poole vahel. Võimalik, et peate alustama väikese auku puurimisega, seejärel suurendades seda järjest laiemate bittidega.

Puurige nelja 1/4-tollise läbimõõduga augud, 2 tolli sügavust, ülemiste talade mõlemas otsas. Need ruumid on ruudus 2 tolli küljel, mis asetsevad joonte otsas.

Paigaldage kattepeatükk kõigisse augudesse, mille olete puurinud ülemise laagri otstes.

Puurige nelja komplekti nelja 1/4-tollise läbimõõduga augud läbi mõlema tugipiima. Iga komplekt peaks olema ruut, 2 tolli küljel, kahe küljega iga 1 3/4 tolli kaugusel pikkadel külgedel. Paigutage esimene komplekt 1/3/4 tolli igat kiirte ühest otsast. Asetage teine ​​komplekt 24 tolli esimesest komplektist. Asetage kolmas komplekt 36 tolli teisest komplektist.

Lihvige saematerjali kõik küljed.

Lükake oma silmalauga läbi augu, mida olete puuritud ülemise silindri keskosas. Pinguta mutter kinni, et see paigas hoida.

Hoidke oma tugiaugid vastu seina, kuhu asetad need. Veenduge, et need on seatud mööda seinakinnitusi. Märgi sein läbi puuritud augud. Pange talad kõrvale.

Puurige kaks seina neli auku igas seinas, kus te märkisite selle läbi avad oma talad.

Paigaldage lagunäidud kõigis auke, mida olete seintel puurinud.

Määrake üks tugitoor L-kujuliselt ülemise joadiga, aukud joondatud. Ühendage need, libistage poltide kruvid läbi tala avade ja ülemise silindri mutritega. Kinnitage, et silmakuuli silm on suunatud toetuskiiru avatud otsa samas suunas.

Korda sammu 5, moodustades C-kuju, kinnitades teise tugiketta ülemise harja vabale otsale.

Keerake C-kujuline raamisse püsti, ülemise silmusega lae poole. Lükake see oma kohale puurides olevate avadesse. See samm on palju lihtsam, kui seda tehakse abistajaga.

Kinnitage raami oma seintele, juhtides iga auku ja seinte külge paigaldatud pähklite abil kinni poltidega.

Asetage redel otse raami all eyebolti all.

Määrake raskekott redeli põhjakõrgusse. Jalutage raske koti üles üks redel korraga, kuni ülemine osa on vähem kui kaks jalga eyeboltist.

Lükake kinnitusahela ülemine osa läbi silmapulgi silma. Haagige ketid raskesse kotti.

Kinnitage kangaga ühendatud ketid ühe konksuga ühe karabiiniga.