Siseruumides toimuv tegevus lastele ja selle ümbruses, New York

Ilm Siracusa, New Yorkis võib dikteerida, kui siseruumides toimuvad tegevused on head võimalused lastele lõbutsemiseks. Madalate temperatuuride ja raske lumega talved on sageli liiga külmad pikema välitingimustes, suvel võib niiskus saata perekondi, kes otsivad võimalusi soojuse pääsemiseks. See keskmise suurusega linn pakub erinevaid tegevusi siseruumides ja spordi toitlustamist igas vanuses lastele.

Laser Tag

Kui lastel on põletada energiat, võta need pimedaks, et seda põletada – nagu laserjärjestuse areen. Siracusa pakub kaht kaasaegset laserjoogikeskust, mis kuulub The Fun Junctionile (www.thefunjunction.com). Üks neist asub DeWittis – lühikese 10-minutilise autosõidu kaugusel Siracusa kesklinnast. Teine on Cicerost – 15-minutilise autosõidu kaugusel. Mõlemal asukohal on ultraviolettvalgustus, mis annab lastele just nägemisteravuse, et suunata oma lasurünnakuid, mida iga mängija kannab. Fun Junction soovitab lastekirjet 7-aastastele ja vanematele lastele. Destiny USA kaubanduskeskuses asuv Wonder Works (www.wonderworksonline.com) omab laserjärglase labürindi. Wonder Worksil pole vanusepiiranguid, kuid see nõuab, et lapsed sobiksid kindlalt vestiga.

Muuseumi tegevused

Siracusa pakub mitmeid muuseume, kus lapsed saavad praktilise kogemuse materjalidega. Rahvusvaheliste maskide ja nukkide muuseumis (www.openhandtheater.org) pakuvad teatrikampaaniate ja -töökojad 8-16-aastastele lastele võimalust oma tegutsemis- ja nukuteaduslikke oskusi täiustada. Erie kanalimuuseumis (www.eriecanalmuseum.org) saavad lapsed end piirkonna kuulsa veetranspordisüsteemi ajaloos põgeneda. Nad saavad teada, milline elu oli aastatel 1825-1903 nende jaoks, kes kõnnivad Erie kanali ääres asuvast “15 miili kauguselt” ja juhtisid muuleid, mis tõmbasid paate enne, kui seal oli suurem kanal, mis suutis liikluses käia. Eversoni kunstimuuseumi kunstipiirkonnas (www.everson.org) on ​​olemas savi- ja keraamikajaamad, kus iga vanuseklassi lapsed saavad oma kunstiteoseid luua ja muuseumis kuvatakse. Milton J. Rubensteini teaduse ja tehnoloogia muuseumis (www.most.org) saavad lapsed lennusimulaatoril sõita F-16-tüüpi hävitusjõu põgenemisega, kõndida läbi tohutu südame koopia, sõita läbi Planeediariumis asuvad tähed ja universum ning õppida rohkem teavet varajaste kommunikatsioonimeetodite kohta, näiteks Moruse kood, luues oma sõnumi ja raadiojaama, jälgides satelliitide positsioone.

Siseruumides spordisaalid

Liikmelisus on vajalik, kuid kõigi Syracuse juudikogukonna keskuses pakutavate pakkumistega (www.jccsyr.org) võite leida tõhusa võimaluse pakkuda oma lapsi lasteaias läbi keskkooli, kus on palju sisemist lõbu ja tegevust, olenemata Teie usuline kuuluvus. Keskuses on rock-climbing seina, karate, jalgpall ja tennis õppetund ja liigad, tantsukool featuring ballett, džäss ja kraani juhendamine ja võimlemiskool. Kidz Club (kidzclubfun.com) on 6000 ruutjalga siseruumides mänguväljak ainult 8-aastastele ja noorematele lastele – see asub 25-minutilise autosõidu kaugusel Siracusa Phoenixis New Yorgist. Sellel on trummelkuivatid, pallid, slaidid ja mänguasjad ning pakutakse laste sünnipäeva pidustusi ja kohvikut, kus on poisid sõbralikud toidud nagu kuumad kotid, nachos, pitsa ja kleeppelerised.

Nooremate komplektide tegevused

Saate rahuldada oma väikse vajadust hüpata üles ja alla Live Cybersi (www.live2bounce.com) Cicerost – vaid 15-minutilise autosõidu kaugusel Siracusa kesklinnast. Lapsed vanuses 1-10 võivad uurida vanuse- ja kõrgusega sobivaid täispuhutavaid seadmeid, mis paiknevad kindlaksmääratud kohtades, mille eesmärk on vähendada nooremate ja vanemate laste suhtlust. Onondaga maavanemate avalik raamatukogusüsteem (www.onlib.org) koos mitmete naaberraamatukogudega Suuremates Siracusa piirkonnas pakub mitmeid väikelaste ja lasteaia ajalugu, kus saavad lapsed nautida temaatilisi kunsti ja käsitöö, nuku sõrmejälgi ja lugusid, mis täiendavad valitud lugusid .