Teave baremüünide kohta

Mis puutub mineraal-meik marki, bareMinerals on üks tuntumaid. Paljudel juhtudel käivitas liin mineraal-meigi hõrenõu, kus paljude teiste kosmeetikaettevõtetega kiirustati mineraalväetis, et konkureerida bareMineralidega. Bränd on juba algusest peale pika tee saanud mineraalse meigiga pioneeriks. Täna sisaldab vahemikus rohkem kui lihtsalt pulbrit ja vundamenti, millel on mitmesugused silmade, põse ja huulte tooted, mis võimaldavad teha täiuslikku näo meik.

Brändiajalugu

1995. aastal käivitatud bareMineralsi kosmeetika liin oli Bare Escentualsi aju laps Leslie Blodgett. Rida algas jõupingutusega loodusliku meigie loomiseks, mis vähendas tõenäosust naha ärritavaks ja põhjustas purune. Brändi algupärased tooted olid kõik lahtise mineraalse pulbri kujul, et vältida keemiliste täiteainete ja sideainete lisamist. BareMinerals ei muutunud kosmeetikatööstuseks kuni 1997. aastani, kui koduostude võrk QVC hakkas tooteid müüma. 2010. aastal ostis Tokyos asuv kosmeetikaettevõte Shieseido Bare Escentualsi ja bareMineralsi liini. Alates omandamisest on tootevalik laienenud, hõlmates erinevaid tooteid, sealhulgas pressitud pulber tooteid ja hiljem vedelat alust.

Nurgakivi näo tooted

BareMineralsi nurgakivi on nende Original Foundation Broad Spectrum SPF15, mis on lahtiselt mineraalne pulber, mis lubab kogu päeva vältel vältida ilutulestikku. Original Foundationil on loomulikult helendav viimistlus, kuid Matte Foundation Broad Spectrum SPF15 on saadaval ka särava jumega. Valmis joone osana pakub bareMinerals ka vajutatud fondi laia spektriga SPF20 abil, mida on lihtsam minna minna. 2014. aasta veebruaris teatas bränd oma esimese, likviidse sihtasutuse, bareMinerals bareSkin Pure Brightening Serum Foundation Broad Spectrum SPF20 käivitamisest. Sellel on ka kaks peidet: Bisque Broad Spectrum SPF20 kortseiner on lahtised mineraalsed tooted, samas kui korrektsioonikontsepter Broad Spectrum 20 on traditsiooniline koorekreem, mis sobib hästi vedelate või kreemiliste alustena.

Silmakaupade määratlemine

Nagu nende esialgne sihtasutus, on bareMinerali originaalsed silmade varjud lahtiselt pulbrilisel kujul ja neid saab kasutada märjaks või kuivaks. Need on saadaval mitmesugustes värvides ja viimistlusvahendites, nagu näiteks läike, läige, velvet ja matt. Kuid Ready-liinil on ka pressitud silmade varjundid, mis on saadaval duos, neljatärnides ja suuremates, piiratud väljalaskega paletes. Bränd pakub ka Liner Shadows, mis on lahtised või vajutatud varjud, mis võivad kahekordistuda nagu silma pealekandjad. Pencil eyeliners, nagu Longing Line long-wearing Eyeliner, on saadaval ka. BareMinerals teeb mitut erinevat tüüpi ripsmetuššit, sh Lash Domination 10-in-1 Volumizing Mascara, mis on ette nähtud nõtke, pikendama ja eraldama ripsmeid.

Mitmekülgsed näokärvid

BareMinerals’il on laias valikus mineraalsete pintslite, sh nii matt- kui ka läikiv viimistlus. Brändil on ka lahtised tooted, mida nimetatakse üleolevateks värvideks, mis ulatuvad sooja pronksist toonideni roosatesse toonidesse ja mida saab kasutada kõikjal kohas, kus on vaja veidi ekstra värvi. Radiance lahtised pulbrid on sarnased, kuid need on varjutanud, et anda nahale pehme kuma. Valmis joonil on ka pressitud põsepuna, bronzers ja valgustid, kui te ei ole fänn segust, mida lahti mineraalsed tooted võivad põhjustada.

Niisutavad huultetooted

BareMinerals ei ole lõpetanud huulte tooteid. Nende Marvelous Moxie huulepulgadel on niisutav valem koos omega rasvhapete ja antioksüdantidega, mis aitavad huultel seista ja kaitsta. Marvelous Moxie Lipglosses sisaldavad ka niisutavaid ja konditsioneerivaid koostisosi, kuid annavad särava valguse. Kui teie huultel on vaja natuke täiendavat määratlust, on Marvelous Moxie Lipliners teie huulte pealepanekuks ja huulte täitmiseks anti-oksüdantide ja mineraalidega kerged pliiatsid. Kergekaelselt huuleläbilaskele toodetele on Loud and Clear Lip Sheers niiskus, õhuke värv ja läikiv viimistlus. Kõikide huultepesu Jack pakub ka tumedat värvi ja intensiivset niiskust, kuid neil on pehme ja looduslik viimistlus.